Skocz do zawartości

Ciekawe i pomocne strony internetowe :)


Rogal

Recommended Posts

Każdy z nas przynajmniej odrobinę zaglądo do wujka Google w poszukiwaniu rozwiązań niektórych problemów. Proponowałbym aby w tym temacie wstawiać wszelkie ciekawe i pomocne strony internetowe dotyczące różnych dziedzin informatyki i technologi - kto wie, może komuś się przyda i poszerzy to jego horyzonty myślowe? :)

Generalnie od wczoraj w ulubionych mam

http://cybertrash.pl/Tata/Niebieski%20ekran%20_BSOD_.html

W sumie gdyby nie to, że przejrzyściej mi się przegląda tą stronę, to pewnie korzystałbym z supportu M$ - generalnie ładnie sporządzona lista błędów (dotyczących głownie systemów od XP w dół), zawierająca odpowiednie informacje gdzie na stronie Microsoftu znaleźć potrzebne rozwiązanie problemu.

Czekam na wasze propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 weeks later...

Generalnie minie się to z koncepcją tego tematu, jednak po moim ostatnich przebojach ze studiami dopuszczam każdą możliwość - ważne, aby było to przydatne. Poza tym nigdy nie będziesz miał idealnej prognozy co do tego kto na forum zaglądnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Sprowadzil mnie zachecajacy tytul tematu :) a ze jestem muzykiem.. trafil w moje rece system, ktory nie wiem jak sie ma do koncepcji tematu technologiczno informatycznego, natomiast likwiduje problem dystrybucji wlasnej muzyki w sieci. Dobry patent, bo w polskim internecie poza plusoskiej muzodajni nie ma praktycznie zadnego miejsca, gdzie mozna normalnie za pieniadze wydac plyte do ludzi! A mowie o TXT402.com, bo laczac to z promocja na Facebooku mozna samemu wydawac muzyke w sieci i pieprzyc labele :)

i to rozwiazalo moj problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...