Skocz do zawartości

Najnowszy 3d mark będzie miał prezentację w czerwcu


Ralliart

Recommended Posts

Futuremark po raz kolejny doprowadzi graczy do łez kolejnym wydaniem swojego znanego na całym świecie produktu - 3D mark 2011. Oczywiście, jak zawsze będzie testem nie do przejścia dla wszystkich i żałosne wyniki najmocniejszych do niedawna konfiguracji będą na porządku dziennym. Za możliwość sprawdzenia swojego sprzętu będziemy musieli zapłacić i to sporo (wersja Professional Edition - 995$!!!), ale to akurat nie będzie żadna nowość, bo 3D mark vantage był już płatny w większości konfiguracji (+trial z możliwością sprawdzenia wyniku on-line).

IMHO: gniot, flaki z olejem, makaron. Nierealny test za kasę? Podziękuję. Dla mnie bardziej miarodajne są game play'e z gier w wersjach produkcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Chwilunia... jakoś nie mogę sobie wyobrazić kogoś kto płacze, że mu 3Dsmark tnie gdy ... stać go na wydanie tysiąca dolców na benchmark... LOL. Doliczając chociaż z 200-300 USD za wmontowaną kartę + ten tysiąc, to miałby DWA r.a.d.k.i. 5890, każdy z 2 rdzeniami... .

Już to widzę jak PE bije rekordy ... ściągania z torrentów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Naciągnąłem nieco z tą wersją professional, bo wersja advanced kosztuje 19$, ale za taką kasę można mieć naprawdę niezły sporzęcik, pomijając już nawet kwestię OS-a. który byłby sporo tańszy. Nie można też pominąć faktu, że Futuremark ma wsparcie w postaci sponsora - MSI, która za darmo sponsorem nie została (VANTAGE sponsorował Sapphire), a mimo to cena benchmarku jest bezczelna, biorąc pod uwagę realne ceny gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No no... Szkoda, że rdza jest jednolita prawie wszędzie. Jest bardzo dużo powtarzających się elementów a szkoda bo graficznie mogło by być ładniej. Dużo ładniej. No cóż... dużo elementów i duże tekstury = dużo ramulców, a jak wiadomo "prawdziwy gracz" ma szybką grafę, pamięci i proca, natomiast sama ilość GB to już jest nawet nie drugorzędna sprawa ale 10 rzędna.

Tak poza tym demko jest ładne, szkoda tylko że tak maksymalnie uproszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...