Skocz do zawartości

Czy Adam pokona iPad'a?


Micz

Recommended Posts

Adam to tablet stworzony przez firmę Notion Ink z Indii, ma wszystko to czego brakuje iPadowi. System operacyjny Android, Chromium OS lub Linuksa, 3 porty USB, wyjście HDMI, minimalnie większy ekran, jest troszkę cięższy, ale raczej się tego nie odczuje, w dodatku dwurdzeniowy procesor. Najbardziej podoba mi się w nim możliwość wyłączenia podświetlenia ekranu, dzięki czemu czytanie ebooków jest przyjemniejsze, bardzo zbliżone do e-papieru.  Ponad to 3 komorowa bateria wytrzymuje do 16 godzin odtwarzania filmów, serfowania w Internecie, słuchania muzyki i do 160 godzin (prawie tydzień bez 8 h) przy wyłączonym podświetleniu. Co najważniejsze podstawowa wersja ma kosztować 325$, a więc o 175$ mniej niż iPad.

http://www.notionink.in/adamoverview.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ciekawy projekt z kliku powodów

1. Mocniejszy od iPada

2. Dłużej pracuje na baterii

3. Więcej wejść (o to akurat bardzo łatwo w pojedynku z iPadem)

Rewelacja i Rewolucja w jednym - taki iPad po tuningu :) Sama konfiguracja jest bardzo zachęcająca, jestem ciekawy ile rynku uda im się ugrać na swoim rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...

Ciekawi mnie dlaczego nie jest to aż tak nagłaśniane. Przecież to co opisujesz to przepis na pewny sukces. Co prawda Amerykanie patrzą tylko na logo, i gdy jest jabłuszko a w środku lipa to i tak to biorą, ale tu jest EUROPA. U nas powinny takie cacka sprzedawać się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...