Skocz do zawartości

Archlord - dobra gra i do tego za darmo!


Rogal

Recommended Posts

Jak w temacie, chciałem wam zaprezentować pewną darmową produkcję, która do obecnego statusu miała bardzo długą drogę.

Pierw pojawiła się jako wersja płatna co miesiąc, potem jako płatna tylko przy zakupie (a więc pudełko z grą) a teraz? Teraz jest całkowicie darmowa.

Archlord to gra typowo MMORPG - dostajemy questy, zdobywamy exp i rozwijamy postać. Do zwiedzania mamy niezwykle rozbudowany świat, na swojej drodze spotykamy licznych przeciwników i znajdujemy przeróżne przedmioty. A reszta? Reszta jak w takim WoWie, tj. walki między gildiami, ustalanie pokojów, wrogów itp. Co więcej - ulepszanie przedmiotów, a nawet sam system prowadzenia postaci śmierdzi WoWem na kilometr.

Zachęcam was do zagrania, pomimo tego iż instalka waży 1,5 Gb (Przem0l nic nie mów - wiemy, że masz 15 mbitów ;)).

O sposobie instalacji jak i skąd pobrać mówi polska strona Archlorda, którą znajdziecie pod tym adresem.

No to wy czytajcie, zadawajcie pytania a ja idę expić swojego Human Knighta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie dostałem maila aktywującego - Rogal, to Twoja wina ;).

edit1. ponowiłem prośbę o maila i znowu DUPA.

edit2. wysłałem jeszcze 2 razy i po kolejnej DUPIE założyłem nowe konto na inny email. I DUPA.

edit3. wyczytałem, że na polskie serwery mailowe nie przychodzą wiadomości z codemasters... ponoć trza założyć skrzynkę w domenie .com. Żenada ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na gmail'a też CI przyjdzie. ;)

No mi zostało niecałe 16% do 11 lvla. Co mogę polecić na początek, to przede wszystkim budowanie postaci zgodnie z buildem, który znajdziecie w necie. Bezpiecznie, nie trzeba potem skillów resetować żeby od nowa zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

2 maile założone na yahoo.com i nic. Jak do jutra nic nie przyjdzie to po prostu nie gram w to. Tak się składa, że mam alergię na produkty google (korzystam tylko z przeglądarki).

EDIT: wszystko działa, tylko ten głupi yahoo wrzucał to do śmieci (za każdym razem) ;).

EDIT2: ta gra lepiej wie jakie mam hasło do nicka. Loguję się na stronie ale do gry nie mogę. NO DO CHU... jak ta gra wkurza.

EDIT3: cannot access to login server, a to jest dziwne bo ja nie mam firewalli i niczego nie blokuję ;)

EDIT4: trzeba było wpaść na pomysł i trzasnąć sobie subskrypcję.

ROGAL!!! Pisząc poradnik mogłeś napisać w pierwszej kolejności "co trzeba zrobić żeby w to zagrać".

Napisz jak tu się atakuje, dlacego nei można brać złota i dlaczego nie można oddalic tak widoku żbym nie widział niczego na mapie!!! Ta gra tak wkurw... że to się w pale nie mieści. Ten pierd... kamper nie dostrzeli z kur.. 5 metrów i nie ucieknie przed nikim bo mogę uciekać tylko na kilka centymetrów.

No dobra, mam 10 level ale i tak gra się kiepsko ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jak widze, na wszystko sam wpadłeś - spokojnie ;) Widzę, że to samo byłoby z WoWem, który jest płatny a wcale nie oznacza to że lepszy.

Zbierasz naciskając spację, naciskaj tyle razy ile itemków leży na ziemi.

Widok możesz oddalać rolką myszy, atakujesz klikając na gościa i wrzucając odpowiednie ataki - podejrzewam, że nie masz jeszcze nic sensownego, więc udaj się do odpowiedniego trenera.

Co Ci jeszcze nie idzie? Pisz tutaj to postaram się pomóc.

Co do samej instalacji - na oficjalnej polskiej stronie Archlorda jest zwięzły poradnik jak w to zagrać. Jak w ogóle trzeba było postąpić, żeby uzyskać klucz, żeby zarejestrować go w systemie i tego typu sprawy. Wystarczy po prostu poczytać. No ale widzę, że to niekiedy za duży problem, może to kwestia tego iż było przed północą? W każdym bądź razie ze wszystkimi wątpliwościami walić tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

podejrzewam' date=' że nie masz jeszcze nic sensownego,[/quote']

Racja, level 16 to syfek. Nie śmieję się, dostaję baty od potworków na 20 levie więc biję Cave renifery ;). A syfek bo fajne przedmioty zaczynają się od levelu 20 ;).

Mam:

Triple Slash x1

Speed Attack x1,

Combat Echo x2,

Lethal Attack x1.

pozostało do wydania: 11 leveli.

Gram Berserkerem z dwuręcznym gnatem. Wszystko jest cacy gdy odpalam wszystkie buffsy i classy ALE nie wiem jak odpalić Triple Slasha. Mam go zaznaczonego na pasku, wciskam te głupie "3" i dupa.

W zasadzie siedzę na tych 2 stronach:

http://adrian.riz.pl/archlord/STRONA/PLIKI//forum/index.php

http://mmodata.org/archlord/db/?s=b&class=OB

No ale widzę' date=' że to niekiedy za duży problem, może to kwestia tego iż było przed północą?[/quote']

Wyczytałem tam, że polskie emaile są jakby niedopieszczone i zalecają zagraniczne. Poza tym położyłem się spać 05:16 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Post pod postem, skleję jak już odpiszecie.

Pograłem, poznałem wielu nowych ludzi i wpadło mi sporo itemków. Potem powrzucam screeny swoich itemków, statów.

Jak już pisałem na SB mam parę high lvlowych itemków dla maga, łucznika i knighta, różnych ras. Mogę się ich pozbyć, tj. dać zainteresowanym itp.

Może ustawimy się na wspólne granie? Myślę że nie będzie wam przeszkadzać towarzystwo 14 lvlowego Knighta ;) Grupę 11 lvlowych potworków załatwiam sam.

Swoją drogą zauważyliście takie suwaki na pasku many i hp? Wiecie, że można za ich pomocą ustawić po jakiej ilości utraconego życia miksturka zostanie wypita automatycznie?

No i wasze nicki z gry poproszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Grupę 11 lvlowych potworków załatwiam sam.

Grupę 12 stworów 19lvl biorę na klatę i załatwiam ją całą w ciągu 3 sekund tracąc 1 apteczkę. No ale takie jest życie ;).

Nauczyłem się, że nie warto walczyć z kimś o 6 leveli silniejszym bo i tak to co ma wypaść zostanie wylosowane, więc klepiąc po pyskach sporą ekipę mam 12 losowań a nie jedno (walczyłem z potworkami na 28 levie i wypadało tylko złoto i życie). To co, że itemy mogą być słabsze - ale przynajmniej "będą", poza tym wpada znacznie więcej złota i expa. W sumie dednąłem już z 6-8 razy (kombinując różne metody) więc taktyka została dopracowana do perfekcji.

Dziś(wieczorem) gramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 year later...

Zachowam się jak zły i niedobry archeolog, ale...

Czy wiecie, że Codemasters zrezygnowało z tego projektu? Obecnie przeszedł on w posiadanie studia WebZen, czy wyszło mu to na dobre nie mi to oceniać. Niemniej jednak mam ochotę znowu zagrać - co ekipa powie na to, byśmy się ustawili i pograli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja odpadam, szkoda mi czasu na tą grę. Nudzą mnie szybko takie slashery, gdzie cała filozofia opiera się na kliknięciu przeciwnika i uruchomieniu jakiegoś skilla co jakiś czas. Moim zdaniem w tego typu grach więcej powinno zależeć od umiejętności gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...