Skocz do zawartości

AN-94


Przem0l

Recommended Posts

Dołączona grafika

Ten nowy "kałach" pojawia się w kolejnym update Black Marketu. W sumie nie jest to az tak ważne wydarzenie aby zakładać nowy temat... ale jest pewna dziwna sprawa, która dotyczy tej broni.

Tak się składa, że w różnych wersjach Combat Arms ta broń ma rózne statystyki i cenę. Choć to drugie mnie nie dziwi (Amerykanie mają ją taniej: kosztuje mniej NX) to jednak tak kolosalna różnica statystyk jest chyba warta "rzucenia okiem".

Jak wygląda zwykłe AK-47 chyba wiecie, podobnie jak z AK-103:

Dołączona grafika      Dołączona grafika

Statystyki AK-47 i  AK-103 są bardzo zbliżone, w/g strony Nexona, różnią się jedynie minimalnie rozrzutem w serii. Naturalnie trzeba brac poprawke na to co Nexon wypisuje na swojej stronie, ponieważ w rzeczywistosci połowa (jak nie wiecej) gnatów zachowuje się zupełnie inaczej niż wskazuja na to staty.

Co do różnic pomiędzy wersją amerykańską a europejską TEJ SAMEJ broni jaką jest AN-94 to mogę tylko powiedzieć, że albo to jest kolejny błąd na stronie albo europejski zarząd Nexona z karabinku o ambicjach snajperskiego zrobił bardzo podrasowane HK416.

Dołączona grafika

Kolorki są opisane, więc chyba dodatkowe wyjaśnienia są zbędne.

Co Wy na to? Z jednej strony szkoda mi właściwości kamperskich tej broni ale z drugiej strony jeżeli okaże się, że jest to rzeczywiście  szybka maszynówka, to może oznaczać, że pojawiła się właśnie Uber-Weapon, która przyćmi cziterski granatnik M32.

Zwróćcie uwagę, że zarówno niski rozrzut jak i średnio wysoka celność podobne są do 416/417 (nie wrzucałem ich tu aby nie zagmatwać porównania dodatkowymi liniami). Ilość obrażeń tradycyjnie jest ok 1/4-1/3 większa, do tego ta szybkostrzelność i szybkość poruszania się z nią...

Ta broń ma po prostu wykopane staty w kosmos. Jak ktoś się skampi przy respie z dobrym kolimatorem (+5% za NX) to IHMO może być cieżko (grając bez EXPLO)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tradycją już jest, że wszystko jest ładne i piękne do kolejnej łatki - niemniej jednak jestem ciekaw możliwości tej broni. Bo staty faktycznie - wyglądają zacnie :)

edit:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_AN-94

Samo rozwinięcie nazwy jest co najmniej - śmieszne :) Widać, że ruscy się nie pieprzą i nie wymyślają trudnych nazw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jednak okazało się, że europejska wersja jest taka sama jak amerykańska.

Dorwałem się do tego gnata kilka razy na Snow Valley... ludziska... ta broń wymiata. Gdyby tylko miała celownik G36 i rączkę jaką ma AK103 to... warto byłoby zategować ją na pernamenta. Ta broń jest po prostu masakryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...