Skocz do zawartości

Combat Arms w...


Beo

Recommended Posts

CD Action. Nie wiem czy ktoś z was czytuje, ale ja kupiłem ze względu na Call of Juarez i przy okazji przeczytałem i natknąłem się na jednostronicową recenzję oraz rozmowę w Game Walkerze. Gra została oceniona na 8 przez enkiego. Zainteresowanych zapraszam do kiosków ect.

BTW: Nie chciałem robić nowego wątku, ale jakoś tak nie było wątku ogólnego o CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Oj widziałem....ale chopaki z CDA dali dupska równo, bo pokazali ją oczami gościa który dopiero co grę odpalił. A gdzie balans broni, gdzie opis BM? I o ile się nie mylę recka jest z czasów nutshoot'ów, więc pewnie ludzi długo będą ich szukać u przeciwników.

p.s możesz wrzucić skan to każdy poczyta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale czym się podniecacie? ;)

Wyobraźcie sobie, że pracujecie w takiej formie jak CDA (każda tego typu tak samo się zachowuje, nawet frazpc, in4, benchmark, ...). Dostajecie sprzęt/soft i macie np: 2 dni na napisanie recki. Więc testujecie dochodząc do max 10 levelu i wylewacie gorzkie łzy bo zanim poczujecie klimat, nauczycie się "poruszać" po mapach oraz poznacie bronie (te same bronie inaczej się zachowują w innych grach) to minie czas na testy a reckę przecież też trzeba skrobnąć, poza tym nikt przez 8 godzin nie siedzi tylko nad 1 rzeczą więc po kilku niepowodzeniach taki tester może po prostu sobie darować użeranie się z dobrymi graczami, luckerami, hackerami i samą grą.

Rozumiem ten mechanizm doskonale więc nie dziwi mnie jak jakaś gazeta czy portal ciśnie po jakimś tytule, ale gdy dany tytuł jest mocno reklamowany to go wychwalają (choćby się nie dało grać jak w N4S Undercover), bo po prostu "nie wypada" i "bo więcej nie dostaniemy fajnych gier" a wtedy "ludzie nie będą nas kupować" A WTEDY szef nas wywali na zbity pysk.

Dlatego NIE KUPUJĘ GAZET bo one muszą się sprzedawać więc piszą niekoniecznie samą prawdę. To się tyczy również portali ze sklepami, które "coś znaczą", takimi jak Komputronik. Na benchmarku nie ma złych recenzji sprzętu czy softu, który dostarczył Komputronik. Ciekawe dlaczego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...