Skocz do zawartości

Wasze życzenia dot. MYST-N i MYST-G


Przem0l

Recommended Posts

Czyli co byście chcieli wylosować na dłuższy okres czasu a co byście uznali za stratę "szansy".

Zaczynam:

MYST-G

BYM CHCIAŁ MIEĆ:

1. AK-103;

2. G36KE;

3. MP5 RAS;

4. PP-19 CAMO;

BYM NIE CHCIAŁ MIEĆ:

1. pistoletów;

2. strzelb;

3. kamp

4. TAR-21 CAMO, M14 CAMO i L85A1 CAMO

Mógłbym przełknąć (w końcu za FREE):

1. reszta AR;

2. reszta SMG;

G36KE to jest mój No1. Nawet M416 CQB chowa się przy niej. Szczególnie po ostatim update, jej staty zostały pogorszone (większy recoil).

UPDATE: Już nie :). Z AK103 jednak lepiej mi się strzela. Cały dzień spędzony przy KE zmienił moje podejście do tej broni. Nadal jest dobra, ale już nie tak jak mi się to wcześniej wydawało (gdy okazyjnie ją podnosiłem).

A tak poza tym to chyba sami widzicie, że w MYST-G jest szajs i złom, który doskonale znacie choćby z szarych skrzynek. Mówię o SMG i AR bo reszty nie używam (więc mnie nie obchodzi).

Tu są już same maksymalnie podrasowane dobrotki, więc wybór już nie jest taki prosty.

MYST-N

BYM CHCIAŁ MIEĆ:

1. M417 SB;

2. FAMAS;

3. AK-103;

4. M416;

5. wszystkie SMG poza Skorpionem

BYM NIE CHCIAŁ MIEĆ:

1. pistoletów;

2. strzelb;

3. kamp;

4. niewymienionych AR.

Kiedy MYST-G jest za GP (których może wpaść sporo ze skrzynek), i jest duża szansa na spełnienie naszych marzeń za FREE to jednak najlepsze giwery są niestety zarezerwowane tylko dla tych co płacą. Nawet w czarnych skrzynkach na czarne klucze jest lepszy wybór broni...

Wracając na chwilę do szarych skrzynek i kluczy: nie ważne czy kupuje się ich 1 sztukę za ~2k GP czy 15 za ~1k GP, i tak warto lepiej kupić MYST-G za 4k GP. Tu przynajmniej mamy szansę dostać broń na miesiąc a nie na 1 dzień. Co prawda zdarzają się pistolety, kampy i strzelby, ale chyba i tak jest to bardziej opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Życzenia życzeniami, ale od jakiegoś czasu wypadają nam same babole. Czyli strzelby i pistolety. W takim momencie nie ważne na jaki okres czasu, grunt, że to nie SMG czy AR.

Jak już tu jestem, to mam mały update życzeń: nie chciałbym mieć G36KE. Trafił mi się na jeden dzień i ... wydaje mi się, że ma większy rozrzut oraz jakby rzadziej strzelał od G36E. Staty ma prawie identyczne ale jak sami mówiliście na Team Speaku "narysowane przez Nexona staty mają sie nijak do rzeczywistości". I w sumie to chyba jest racja, bo AK 103 bądź zwykłym AK 47 koszę jakoś więcej fragów. Tak samo niby MP7 ma lepszą celność od MP5 RAS a tym drugim strzela się po prostu celniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

nie chciałbym mieć G36KE

Z Combatowskim ACOG'iem to ma sens - kwestia dobierania ilości strzałów do sytuacji. Dawniej vs M4A1/G36E nie miało szans. Ale i tak perm był mile widziany :)

Tak samo niby MP7 ma lepszą celność od MP5 RAS a tym drugim strzela się po prostu celniej...

To była P.O.T.Ę.G.A na CTF. O jak ja się cieszyłem jak mi to wypadło... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...