Skocz do zawartości

Hacki w grze


Ralliart

Recommended Posts

Haki to pikuś. Wraz z każdymupdatem wychodzi łata na jakieś haki, przez co część wrednych bachorów musi zakładać konta na nowo (tamte są banowane z urzędu). W sumie tak powinno być ale niestety pracownicy Nexona mają problemy z logicznym myśleniem - można to załatwić w inny sposób i to raz na zawsze. Ciekawi mnie kto pisał kod gry, bo chyba nie oni.

Hakiem Ralliart może być wszystko, ale nie popadajmy w szał: są narzędzia, które dają pewną wyższość nad innymi graczami i nie sa to ściągnięte z nikąd haki. Mówię tu zarówno o myszkach z potrójnym strzałem lub innymi kombosami przypisanymi do klawiszy, bądź własnymi programikami imitującymi te sprawy. To jest pełen legal, przynajmniej dla mnie. Chyba, że zabronimy zaraz używania myszek, nawet tych A4Techa za 12 zł (double click)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W sobotę pykałem w Cross Fire i całkiem ciekawie to wyglądało, zwłaszcza, że mam myszkę z potrójnym strzałem. Tyle, że nie zawsze daje to przewagę, bo chwilowo mam taką spluwę która pomimo potrójnego trafienia nie zabija wroga (a przynajmniej nie zawsze). Bardziej opłacało się ładować w gościa cały magazynek - plansza na której grałem nie nie pozwala kampić i trzeba brać szturmem pozycje wroga, a podczas takich akcji nie ma czasu na celowanie (zresztą rozrzut jest znikomy). Kilka razy zaliczyłem double kill jak dwóch przeciwników stało zbyt blisko siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...