Skocz do zawartości

Wielkie Otwarcie Solaris Gate


metiuxp

Recommended Posts

Już w najbliższy czwartek (4 marca) otwieramy multisferę Solaris Gate! Tego dnia o godz. 11:00 w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie odbędzie się specjalna premierowa konferencja prasowa.

//reklama więc nie ma lekko - linki poprawione

//Przem0l - ja poprawiłem jeszcze bardziej, wyciąłem wszystkie linki. Jak chcesz coś reklamować to wykarz większą inicjatywę i napisz coś więcej a nie tylko linki i "konferencja prasowa". Dziś nie mam nastroju na zabawy w kotka i myszkę.

//Rogal: Zauważyłem to po tonie wypowiedzi w temacie o konsolach :D

//Przem0l - w końcu z jednego postu zrobi się blog, ale co tam, można sobie pogadać :D. Ton wypowiedzi w Twoim temacie? Był spoko... wrrr $#%^&&* :D.

//Rogal:Konkretny był :D

//Przem0l: a kupuj sobie Rogal co chcesz... w sumie to może i masz rację. Ale jakoś nie rozumiem jak można grać na padzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W sumie kolega metiuxp nie raczył nawet przybliżyć czym jest to mityczne Solaris Gate więc ja to zrobię. Śledzę ten projekt od jakiś 3-4 miesięcy. Firmuje go Piotr Tymochowicz spec od PR. Ma to być facebook 2 a nawet 3 generacji, taki multispace. Co się składa na ten portal:

Arka - otrzymujemy 50 GB przestrzeni na swoje wspomnienia, przemyśleń, dokumenty, zdjęcia, twórczość czyli po prostu przestrzeń dyskowa. Oczywiście z możliwością udostępniania innym.

Rebelia - czyli blog, możliwość pisania manifestów, przewidywanie nadchodzących zdarzeń (cokolwiek to ma znaczyć), no i oczywiście możliwość komentowania.

eAkademia - to ma być jakaś platforma szkoleniowa.

Jest jeszcze Amber, czyli przechowywanie materiału genetycznego w formie włosa z cebulką w bursztynie. Avatar przechowywanie danych biometrycznych w tym skanu 3D twarzy co ma w przyszłości posłużyć w m.in. tworzeniu hologramu.

Dane przechowywane są w Swiss Fort Knox, jest to wielkie centrum utworzone wewnątrz góry, jest w stanie przetrwać każdy kataklizm, zarówno naturalny jak i wytworzony przez człowieka.

Najśmieszniejsze w całym tym projekcie jest to, że trzeba zapłacić 97 zł za dostęp na dwa lata, a potem każdy następny rok za 57 zł. Tylko nie ma żadnego konta testowego, choćby na 24 h. Na stronie głównej jest filmik do niby prezentacji projektu, ale pokazuje ona tylko biedną animację nic niemówiącą o projekcie. No i na blogu projektu jest kilka zrzutów ekranu, ale nic one nie mówią, a dla mnie nawet są odrzucające bo ten design nie jest jakiś oszałamiający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dane przechowywane są w Swiss Fort Knox' date=' jest to wielkie centrum utworzone wewnątrz góry, jest w stanie przetrwać każdy kataklizm, zarówno naturalny jak i wytworzony przez człowieka.[/quote']

Cholera....a pomyśleć, że takie głupoty się sprzedają najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...