Skocz do zawartości

Jesteśmy chciwi więc "prosimy" o nie hakowanie


Przem0l

Recommended Posts

Nexon jest tak chciwy, że nie kasuje kont osobom, które oszukują. Liczy, że choć jeden na 100 kupi NXy a żadna kasa nie śmierdzi. Poza tym może wzrośnie sprzedaż Elite Moderatorów, naturalnie również za NXy. Osobiście nigdy nie gram z "E" bo po prostu boję się kików. Człowiek poświęca czas i nic nie dostaje w zamian ($). Wolę dostać 2-5 kików w ciągu dnia przez głosowanko niż co drugi raz bo EM nadział się kilka razy na mnie.

Dołączona grafika

Żeby nie było:

So if you encounter hackers in the game' date=' don't say a word and just leave the game. "[/quote']

Nie "we will kick his fck`n ass, becaue no one will fuck with us" tylko "just leave the game". Że co? Mamy siedzieć cicho i potulnie wyjść z gry? Szkoda, że to Nexon jest właścicielem gry Combat Arms a nie jest tak jak było z Archlordem, że Codemasters tylko wypożyczyło jeden sezon. Po tym czasie gra została napisana od nowa przez inne studio i haki/bugi przestały działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

KU&*A skasowałem sobie wiadomość już 4 raz...i wszystko od nowa.

No ale konkretnie:

To filmik amerykana, który został zbanowany grubo ponad 3 razy. Co robił? Wracał, grał itd. To jest istota którą kocha Nexon - jeden głupi raport, jeden ban i kolejne konto. Statystyki zarejestrowań rosną. Ciekawe tylko dlaczego Shame List upadło po 2 miesiącach? Odpowiedź macie w temacie.

Podobnych historii było dużo więcej, raportów które wstawiałem było tyle, że nie jestem w stanie zliczyć a co nam zostało? Wielkie G. W dalszym ciągu rośnie liczba hacków, jest masa VIP'ów darmowych przez pierwszy tydzień no i reszta to modyfikacje żeby było "jaśniej".

Tym bardziej dziwię się, że jeszcze w to grasz Przem0l, że płacisz i w ogóle. Żałuję tylko, że mój piękny angielski poszedł na marne, bo odzew w sprawie RaTa był zerowy.

edit:

a co z Archlordem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dlatego nie lubię mikro płatności, albo coś jest darmowe, albo płatne. Inne rozwiązania się po prostu nie sprawdzają. Zresztą gry nie są już aż tak drogie, zwłaszcza jeśli to dobra gra sieciowa w która można grać długo, a nie tylko przejść raz i zapomnieć. Od początku jak graliśmy w CA mówiłem, że to spora zrzynka z CoDa, tylko dużo gorzej wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Może macie rację... ale jak wyszedł CaD2 to kto będzie męczył jedynkę? :)

Skoro tak ciągle mówicie o CoDzie to znaczy, że gracie. Może założycie wątek (jak CA lub Arch) o CoD? Jak okaże się taki jak mówicie, to czemu nie, myślę, że Kasjo nie będzie długo stękać... chociaż kto wie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Świeższe o ile nie najświeższe :) U mnie też teraz CoD co drugi tydzień wypada bo co drugi tydzień mam na 14 więc mogę w nocy pograć. A teraz np wracam o 15 i się uczę, bo czas sesji jest...eh.

Ale obiecuję, że ukaże się temat o CoD 4 na tym forum :D Fajnie by było, żeby każdy napisał co go konkretnie interesuje, to ja to rozwinę na tyle na ile będę potrafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...