Skocz do zawartości

Depeche Mode w Łodzi


Przem0l

Recommended Posts

Dołączona grafika Depesze wiedzą o tym od dawna, ale pozostali "nieoświeceni" muszą wiedzieć, że nasz kraj najeżdża ta wspaniała ekipa. W pierwszej połowie lutego czyli już niedługo będzie nam dane podziwiać ich na żywo ... za jedyne ... niespełna ... marne ... i tu pojawia się zgrzyt. Ceny biletów na allegro oscylują w granicach 170-190 zł od osoby plus "przesyłka", która najczęściej wynosi od 85 zł do ok. 150 zł. Toż to jest rozbój w biały dzień! Wiem, że do koncertu pozostało już niewiele ale 300 zł za łeb to i tak jest zdzierstwo.

Ceny (z przesyłką) są wyższe niż na koncert Iron Maidena, na którego zresztą już któryś raz zbieram (i zawsze się rozejdzie) a na ten tour DM najzwyczajniej zamuliłem :D. W każdym bądź razie teraz pozostaje mi tylko liczyć na dobrą jakość koncertówki na necie  :D .


Pytanie z innej beczki? Czy ktoś z Was w ogóle kojarzy ten zespół?  :D  :D


Zapraszam do tematu (link:)Wasza historia muzyczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Są tacy Micz, są. A ci co go "kojarzą" to nie pamiętają tych piosenek więc robią miny pożałowania na samo brzmienie zespołu. Ale co tam, każdy w końcu czegoś słucha. Ja męczę ich kawałki tak raz, dwa razy w miesiącu bo ostatnio w ogóle rzadko słucham muzy.

Co do "zarabiania" na biletach to norma. Przecież one się rozeszły w ciągu 2 dni, więc "wiadomo" że kupili je handlarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...