Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwana produkcja 2010...


Rogal

Recommended Posts

Czyli temat praktycznie o tej samej strukturze co Ralliarta, tylko bez konkretnych pozycji, bo jeżeli chodzi o gry to każdy może czekać na coś innego. Wątek ten będzie zarazem miejscem wymiany opinii na temat konkretnych produkcji. Zapraszam do pisania :D

Pozwólcie że ja pierwszy napiszę na jakie tytuły ja czekam:

1. Battlefield: Bad Company 2

2. Medal of Honor w wersji współczesnej, czyli przenieś się do Afganistanu :D

I w sumie tyle...ostatnio więcej gram w szybkie strzelanki taktyczne aniżeli w strategie, toteż się konkretniej nie wypowiem.

No i jest jeszcze coś na co czekam, ale w 2010 tego raczej nie wydadzą...Diablo 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

1. Bioshock 2 - jedynka wciągnęła mnie na dłuuuugie godziny.

2. Aliens vs Predators - zapowiedzi są świetne, jeśli wszystko pójdzie jak należy multi będzie genialne.

3. Assassin Creed II, Bad Company 2, Medal of Honor, Starcraft 2 i wiele, wiele innych - czekam, bo mi wypada  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja czekam na Mafię II, ale niestety dopiero w połowie roku będzie, trochę na Assasin Creed II. Ciekaw jestem też gry Heavy Rain, ale to gra na PS3 z wyłącznością, a nie zanosi się na to, że kupię sobie w najbliższym czasie konsolę. Bad Company 2 też może być fajne, ale ja mam już w co grać po sieci :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Bioshock 2 - w 1 nie grałem, podobno 2 nie będzie tak rewolucyjna, toteż 1 odłożyłem. A nie chcę zepsuć sobie tej 2 części z powodu monotoniczności, bo wiadomo,  że grając w krótkim czasie  w gry z tej samej serii to mogą przynudzać, głównie ta druga. A odstawić sobie tak na za pół roku - nie oprze się sobie. :D

Mafię II

Assassin Creed II- bym sobie nieco pozwiedzał tą Wenecję  :D

Medal of Honor - brakuje mi takiego FPSa

Wiedźmin 2 (zdaje mi się ze jednak to nie będzie należeć do 2010) - 1 była dla mnie najlepszym cRPG/RPG, zapewne do tego dołożyło to że do dnia dzisiejszego Saga o Wiedźminie jest moją najlepszą książka, klimacik po prostu perfekcyjny.

Niedawno skończyłem Dragon Age - uplasował się u mnie na 2 miejscu w tej kategorii. Ponieważ momentami przynudzał i ogólnie większą frajdę przyniosła 1 część Wiedźmina. Może dlatego, że wcześnie grałem w Risen i byłem znudzony cRPGem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zainteresowałem się jeszcze bardziej Heavy Rain, obejrzałem kilka trailerów i to co zobaczyłem powaliło mnie.

Gra ma naprawdę porażającą grafikę. Pomijam fakt symulatora robienia makijażu :D.

Sama gra to ma być opowieść o bodaj 4 osobach, w trakcie gry gracz będzie musiał podejmować decyzje dwuznaczne moralnie, lub nie moralne, sam slogan reklamujący grę pokazuje na czym gra ma polegać. "Jak daleko się posuniesz by uratować kogoś, kogo kochasz?" Przykładem niekonwencjonalnego podejścia jest brak końca gry gdy gracz ginie. Jest to traktowane jako element historii i gra adaptuje się do nowej sytuacji, zatem nie ma powrotów wymuszanych przez grę, tak przynajmniej mówi reżyser gry. Ciekawe jak im to wyjdzie.

PS3 Heavy rain Death and Thought System Interview HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Grafika w Heavy Rain poraża, bo jest robiona typowo pod konsolę - przełożenie jej na PeCeta to kwestia dobrego studia, które to zrobi. Popatrzcie na Konami - wszystkie części gry Silent Hill porażały grafiką i wyglądały przepięknie na full detalach. Do tego dołóżmy fakt, że te maksymalne efekty wyciągałem na swoim 6cio letnim złomie.

Chwała im jednak za to, że odpuścili temat, bo ileż można odgrzewać ten sam wątek.

Ja zaś zapomniałem dodać iż czekam na Splinter Cell Conviction. Poprzednie części zawsze były takie ekscytujące, chociaż momentami za trudne. W tej części wchodzi znany element kooperacji z Army of Two. Kto zaś śledził książki Toma Clancy'ego ten na pewno wie, że Sam Fisher w jednej misji faktycznie miał pomocnika. Twórcy jedynie zrobili lepszą optymalizację ich współpracy - jeden bez drugiego jest jak samochód bez kół - nie ma racji bytu. Zresztą zobaczcie sami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...