Skocz do zawartości

Prezenty świąteczne


Ralliart

Recommended Posts

Dobra, ponieważ idą święta czas przynajmniej napisać o prezentach jakie chcecie, jakie dostaniecie (jak już wiecie) i o dylematach związanych z świątecznymi wyborami. A nuż widelec podsuniecie komuś ciekawy pomysł. :P

Ja podobnie jak rok temu dostanę pewnie jakąś sporą cegłówkę z programowania - w zeszłym roku była to Biblia Excela 2007 i przydał się już parę razy (pomimo braków w opisie visual basic). Ponieważ sprzęt kupuję sobie sam nie lubię dostawać części do kompa - w końcu kupiłem akurat te które najbardziej mi pasowały :P

Moje wymarzone prezenty:

1. Radeon 5970

2. 12 GB ram 2000 Mhz

Co bym kupił gdybym mógł:

1. Sonny Ericsson Aino

A jak to wygląda u was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Rogal ale ty masz zachcianki :P Ja tam mam skromne wymagania:) Ale co bym chciała dostać na święta?? Sama nie wiem.

Ponieważ jestem kobietą i mam pełną szkatułę biżuterii to jeszcze jedna para kolczyków skromnych cyrkonii by nie przeszkadzała. Ale nie jest to chyba co bym chciała. Kosmetyków mam od groma i nie które zdążę wyrzucić nim zużyje. Więc tego też nie chce.

Wiem co bym chciała. Podwyższkę w pracy:) Ale mój prezes myśli tak samo i to on chce mieć więcej kasy więc obciął nam premie, inaczej zabrał całą, więc nici z takiego prezentu :P

Kurcze naprawdę nie wiem co bym chciała dostać na święta. Czy to oznacza, że mam wszystko co chciałam mieć?? Smutne

Ale gdybym miała kogoś w rodzinie z milionerów to bym chciała dostać zawalisty apartament (mieszkanie) 4 pokoje starczą :P i do tego terenówkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Heh, to takie marzenia, żeby kiedyś coś takiego mieć. A żeby coś dostać? Hmm dla mnie liczy się gest, ale zdecydowanie odradzam mojej rodzinie zakupy sprzętu komputerowego bądź czegokolwiek z nim związanego.

edit:

Tak się namyśliłem i sądzę, że wszystkiego za jakiś czas można się dorobić, a na co dzień powinno się myśleć o tych których mamy, którzy są nam bliscy i dzięki którym jesteśmy szczęśliwi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mówisz Rogal - beta 5? Ale koniecznie diesla w turbo, niech to będzie chociaż silnik z 740 :P. Jak tak to dopisz mnie do rachunku :P.

Z części komputerowych to ... sam nie wiem... WIEM!!! 100" Ultra-Wyj..ne-HD :P (wiecie, rozdzielczość "zylion na zylion"). Jak szaleć to szaleć. I może do tego jakiegoś względnego pstrykacza fotek, powiedzmy Nikusia D3 ze wszystkim co do niego pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...