Skocz do zawartości

Mysz do komputera.


dyrektor

Recommended Posts

Wszystkie są dobre - kwestia na którą Cię stać. Jeżeli jesteś wiernym fanem marki to w każdej znajdziesz coś ciekawego. Pomijam kwestię kapryśnych sterowników - Razer bywa upierdliwy i musisz się z tym pogodzić.

Ale jeżeli chodzi Ci o konkrety to:

Razer DeathAdder

Dobra cena (w końcu jest najtańsza), solidna, długo na rynku (+), niezłe parametry - jednym słowem sprawdzona jakość za w miarę rozsądne pieniądze.

Razer Mamba

Astronomiczna cena - astronomiczne możliwości. Jeden minus: bezprzewodowa. Poza tym czy naprawdę warto dać za myszkę 500 zł? Pc LAB słusznie zauważył: Razer Mamba to po prostu DeathAdder bez ogonka

Razer Naga

A to z kolei ciekawostka przyrodnicza: masa przycisków pod jednym palcem. Rozwiązanie niczego sobie, tylko co z praktycznością? Jak dla mnie najlepszy wybór ze względu na rozdzielczość - 5600 dpi to krótko mówiąc potęga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Razer naga to mysz głównie do MMO, dla mnie za dużo tych przycisków, co powoduje ryzyko przypadkowego wciskania. Bezprzewodowa mysz jest generalnie nie polecana do gier, z powodu opóźnienia, chociaż ja kiedyś grałem na bezprzewodowej i żadnych negatywnych efektów nie odczułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...