Skocz do zawartości

Co mogę wyłączyć przy starcie systemu?


XxXBarteKXxX

Recommended Posts

Wszystko co zaznaczone czerwonymi konturami prostokąta moim zdaniem możesz wyłączyć, bo są to swojego rodzaju odpady kiedy nie czyta się tego co oferuje instalator :D Na przyszłość by uniknąć takiego problemu poświęć chwilę na zapoznanie się z opcjami do wyboru podczas instalacji albo tuż po niej.

post-7-128249548993_thumb.jpg

post-7-1282495490_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Rogal dobrze rzecze - polać mu! :D

W zasadzie wszystko co podałeś nie jest potrzebne do szczęścia ani Tobie ani XPkowi. Tak na dobrą sprawę to nawet dodatek do integracji Realteka nie jest potrzebny. Dźwięk i tak będzie, po prostu stracisz tą wątpliwą przyjemność bycia poinformowanym o np: podłączeniu słuchawek. Czy to aż tak zmula system żeby to wyłączać? W sumie nie, tak większość rzeczy z Twojego msconfigu nie powoduje jakiegoś olbrzymiego spowolnienia.

Dobrze, że starasz się optymalizować pracę systemu, też jestem zwolennikiem wyłączania wszystkiego co nie jest mi niezbędne do funkcjonowania ale oprócz tego zrób też porządek z pagefilem (jak nie wywalić to chociaż go zoptymalizować). Zwracam na to uwagę, ponieważ pozostawiony sam sobie jest w stanie zarżnąć system bardziej niż Norton .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...