Skocz do zawartości

Problem z odtworzeniem pliku po ściągnięciu


jacooo3666

Recommended Posts

Nagrywam siostrze, która obecnie pracuje w Niemczech te trzy programy talent show z naszych trzech telewizji, a są to:

Mam Talent z TVN HD, The Voice of Poland z TVP2 HD i Must be the Music z TV Polsat HD, i je wysyłam na wirtualny dysk

Wirtualnej Polski i gdy się już one wczytają na niego, to wysyłam jej linki tych trzech programów na jej maila, a ona sobie je ściąga

tam u siebie w Niemczech na swojego laptopa i tu jest wszystko OK ale problem zaczyna się gdy ona ogląda, nie może

do końca obejrzeć tych trzech programów, bo odtwarzanie nie dochodzi do końca tylko zatrzymuje się kilka minut wcześniej

i nie wiem dlaczego.

Te wszystkie trzy programy wyżej wymienione, które nagrywam z tunera dvb-t na mój zewnętrzny 500 GB dysk twardy, to się na moim laptopie 

odtwarzają bez problemu do samego końca.

A że tuner dvb-t je dzieli na kilka części, przeważnie na 4 części, to ja je łączę programem Dzielenie i Łączenie Plików i są one za duże żeby się one dość szybko przesłały na wirtualny dysk Wirtualnej Polski, moim dość wolnym internetem z Netii u mnie w Wieruszowie w woj. łódzkim, który u mnie chodzi z prędkością 4 MB/s, to je jeszcze konwerteruję drugim programem iWisoft Free Video Converter i gdy ten drugi program je skonwerteruje do mniejszego pojemnościowo pliku, to dopiero wtedy zostają one wczytywane na ten wirtualny dysk Wirtualnej Polski.

Sprawdziłem i jeden z tych programów, który wrzuciłem na wirtualny dysk Wirtualnej Polski i nie ściągnął się do końca, choć po ściągnięciu wyglądał jakby był jak najbardziej dobrze i prawidłowo ściągnięty, zapisał się, coś jak na moję oko dość szybko, co spowodowało, że nie odtworzył się do końca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...