Jump to content

Ostateczne zerwanie z CA


Przem0l

Recommended Posts

Nexonik po raz kolejny pokazał, że liczy się tylko bilans finansowy. Pozamykał konta, na które ludzie wydali kupę forsy i wprowadził nowe bugi. Dzięku temu zmusił wiernych graczy do kupowania broni i outfitu od nowa.

 

Od początku: ta złodziejska firma stwierdziła, że należy się nam, klientom dodatkowe zabezpieczenie w postaci podania danych z formularza rejestracyjnego, który wypełniało się kilka lat temu. Nieco obszerniej rozpisałem się o tym tutaj: http://masarnia.wordpress.com/2013/09/16/nexon-i-combat-arms-eu/ . Uwaga tylko na słownictwo, ponieważ to jest blog nastawiony na "wyrażanie opinii pod wpływem emocji".

 

Tak na marginesie, nowe bugi całkowicie nie pozwalają grać, natomiast nexonowi wcale nie przeszkadza to we wprowadzaniu nowego contentu, czyli przemalowanych broni o identycznych statach, które można nabyć już od 25 eur/szt.

 

Tak więc razem z Kasj0 stwierdziliśmy, że zagramy we wszystko tylko nie w produkcje mające logo nexona. Dlatego czekamy na BF4, a jeżeli jest coś dobrego do popykania f2p (do tego czasu) to spoko - czekamy na propozycje.

 

 

Co to oznacza dla działu Combat Arms? Jak w ciągu miesiąca lub 2 nikt się nie obudzi i nie będzie tu nic pisał to coś wspólnie wymyślimy.

Link to comment
Share on other sites

Ah ta gra... kiedyś się rejestrowałem i stanęło na tym, że "jak ją napiszą to dadzą mi znać". Czyli jak na rozmowie kwalifikacyjnej: "oddzwonimy". Teraz założyłem drugie konto i to samo - mam czekać. Coś mi się widzi, że szybciej wyjdzie BF4 :).

 

Oczywiście to nie tak, że kocham czołgo i helikoptery, bo ich nie nawidzę. Lubię małe mapki gdzie są tylko ludzie. Niestety jak mam wybierać pomiędzy tym a CoDem, w którym hakerzy będą w każdym roomie po kwartale to wolę to pierwsze. Z kolei F2P ma wpisane w definicję słowo: hakerstwo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...