Skocz do zawartości

GIGABYTE GA-F2A85XM-HD3 AMD A85X Socket FM2


Grzegorz

Recommended Posts

Wiem że truje ale mnie to trochę wciągnęło i potrzebuję pomocy czy to wszystko jest kompatybilne i zadziała: GIGABYTE GA-F2A85XM-HD3 AMD A85X Socket FM2 + AMD A6-5400 Trinity FM2 Radeon HD 7540 lub AMD Athlon II X4 750k Black Edition BOX + 2x4GB DDR3 PC-10600 + HDD SATA 250 GB + Be Quiet 500W + Windows 8 32 bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Procek zły nie jest. Jak za tą cenę to jest dobry wybór.

 

Dzięki mam nadzieję że dziś go dostanę i przez weekend wszystko uda mi się połapać , nie wiem tylko czy instalować oryginalny Windows 7 czy 8 z aktywatorem ? Chyba jednak 7 bo ta 8 jest dla mnie na razie zakręcona i nie podoba mi się w niej poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie 7, bo masz większą kompatybilność.

 

32 czy 64 bitową ? Powiem że 32 bitową mam na laptopie i z kompatybilnością programów i sterowników nie ma żadnego problemu a na komputerze stacjonarnym 64 bitową i zawsze jest coś nie tak , chyba sam sobie odpowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jakoś nie spotkałem się z tym, żeby Win7 64bit miał jakiś problem z dostępnym softem. Tak samo jak XP 64bit, na którym gniłem ponad 7 lat. Jedyne co mnie przeraża to Win8 (każde), z uwagi na to, że mój ukochany ramdrive na tym nie ruszy. Więc decyzja była łatwa :).

Obecnie 64 bity wrzuca się wszędzie, bo 8 GB RAMu kosztuje grosze. A winzgroza lubi mieć więcej pamięchi, choćby po to żeby keszować wszystko jak leci. A to daje kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jakoś nie spotkałem się z tym, żeby Win7 64bit miał jakiś problem z dostępnym softem. Tak samo jak XP 64bit, na którym gniłem ponad 7 lat. Jedyne co mnie przeraża to Win8 (każde), z uwagi na to, że mój ukochany ramdrive na tym nie ruszy. Więc decyzja była łatwa :).

Obecnie 64 bity wrzuca się wszędzie, bo 8 GB RAMu kosztuje grosze. A winzgroza lubi mieć więcej pamięchi, choćby po to żeby keszować wszystko jak leci. A to daje kopa.

 

Już nie pamiętam z czym miałem problemy ale na pewno był problem z Adobe Flash Player 64 bit , Mozilla Firefox 64 bit po polsku  , już nie pamiętam czy problem też nie występował w takich programach jak TuneUp Utilities 2013 , Cacheman 7.6.0.0 a w systemie 32 bitowym wszystko śmiga a pamięci mam 8GB więc wszystko jak najbardziej OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przeglądarki instaluj tylko 32 bitowe. Nie wierz twórcom, że 64 bitowe wersje są lepsze bo nie są. Namęczyłem się na 64 bitowej Operze (nigdy więcej) i przeszło mi. Teraz mam 32 bitowe wersje portable i nie wiem co to są "problemy". Zarówno pod Win7 64jak i XP 64 nie miałem i nie mam problemów z flash playerem. W mojej pracy jest około tysiąca kompów z Win7 64 i jakoś wszystko hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przeglądarki instaluj tylko 32 bitowe. Nie wierz twórcom, że 64 bitowe wersje są lepsze bo nie są. Namęczyłem się na 64 bitowej Operze (nigdy więcej) i przeszło mi. Teraz mam 32 bitowe wersje pertable i nie wiem co to są "problemy". Zarówno pod Win7 64jak i XP 64 nie miałem i nie mam problemów z flash playerem. W mojej pracy jest około tysiąca kompów z Win7 64 i jakoś wszystko hula.

 

A może pomożesz mi jeszcze w tym temacie , a mianowicie nawaliła mi ta płyta: GIGABYTE F2A85XM-HD3 (brak obrazu i to na pewno wina płyty) i z tego powodu mam pytanie odnośnie  płyt (bo już nie chcę się pakować w firmę GIGABYTE wieżę tylko firmą których płyty miałem i były nie do zdarcia ASROCK i ASUS) Chciałbym kupić którąś z tych płyt : ASROCK FM2A75M-DGS /BULK AMD A75 Socket FM2 (PCX/V  , ASROCK FM2A75M-DGS AMD A75 Socket FM2 (PCX/VGA/DZW  , ASROCK FM2A55M-DGS /BULK AMD A55 Socket FM2 (PCX/V  , ASROCK FM2A55M-VG3 AMD A55 Socket FM2 (PCX/VGA/DZW , ASUS F2A55-M DDR3 FM2  która z tych płyt tak naprawdę nie posiada karty graficznej a wykorzystuje układ zintegrowany w procesorze ? Bo sprawdzając lub pytając o specyfikację tych płyt opis jest bardzo pokrętny i w każdym sklepie inny a ja posiadam AMD APU A6-5400k 3,6GHz BOX (FM2) i nie potrzebuje płyty posiadającej wbudowaną kartę graficzną a chciałbym wykorzystać kartę graficzną zintegrowaną w procesorze. Z góry dziękuję za odpowiedź bo nie wiem którą płytę wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...