Jump to content
waaldii

Creative ZiiO 7 cali.

Recommended Posts

Moje pytanie dotyczy tabletu jak w temacie, czy opłaca się go kupować? Jeśli nie, to co kupić w podobnej cenie czyli około 250 zł?

 

Na allegro jest kilka aulcji, jak na przykład ta: http://allegro.pl/creative-ziio-7-dodatki-i3095056174.html

 

Jedyne co mnie martwi to wersja Androida i prędkość procesora. O ile Androida można zaktualizować, to z prockiem nie zrobi się nic. Nie będzie przeszkadzał? Tablet będzie raczej wykorzystywany to robienia różnorakich notatek oraz do przeglądania sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@waaldii

Po pierwsze 10 cali ;). 7 cali to jest "taki większy telefon". Czasami jest mi ciężko odnaleźć się na Samsungu Galaxy S3 ponieważ ma za .. mały ekran. Te ~5 cali z HD to za mało żeby rzeźbić na pulpicie zdalnym. Od biedy da się ale wolałbym Samsung Note. Tak więc pisząc "tablet" i "7 cali" to chyba jest małe nieporozumienie ^^.

Ten model ma pół giga ramulcu. To zdecydowanie za mało żeby cokolwiek sensownego odpalić na najbardziej zasobożernym mobilnym systemie jakim jest googloid. No chyba, że jesteś cierpliwym człowiekiem. Waaldii, nie lepiej kupić w jakimś markecisku 10 cali na promocji? Tez będzie biedne do bólu ale przynajmniej będzie większe o ~1/3. No i co najważniejsze - będzie to "nowe" i z gwarancją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Waaldi powinieneś kupić coś z nowszym androidem. Tak się składa, że akurat chciałem sprzedać lark 70,2s możemy się dogadać.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ralliart a w jakiej cenie sprzedalbys to urzadzenie? Ogolnie tablet nie jest dla mnie dlatego chodzi tutaj glownie o cene. Moja dziewczyna nie jest zbyt wymagajacym uzytkownikiem jesli chodzi o sprzet:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

200 zł byłoby dla mnie ok - sam tablet jest sprawny, ma tylko 2 wady:

 

1. Porysowany przycisk reset - to od częstych kombinacji z romem i jego ponownym wgrywaniem. Bawiłem się trochę w CM na tym urządzeniu

2. Brak romu Lark - w tym momencie jest wgrany rom Kiano z bliźniaczego urządzenia (chodzi tak samo), ponieważ na romie który udostępnia Lark nie działa dotyk :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...