Skocz do zawartości

Nowy patch!


Przem0l

Recommended Posts

Dołączona grafika Dziś pobrałem nowy patch, z grubsza (czyli to co zauważyłem) zmieniły się mapy. Na części (jak nie na wszystkich) można uciekać przed zombiakami.

Tak - uciekać. Prędzej można było ich zabić choć to udało mi się tylko 1 (jeden) raz, bo oni byli po prostu prawie nieśmiertelni. Teraz oni nieśmiertelni. Nie ma zmiłuj - dodatkowa ilość życia, jeszcze silniejszy pancerz nie przepuszczający nawet obrażeń od granatów i możliwość chodzenia po wodzie jest już cholernym przegięciem. Pazerny Nexon na siłę wciska Europejczykom badziew, który przyjął się w stanach. Nie ma żadnej opcji żeby zabić zainfekowanego, nie ma też opcji żeby przed nimi uciec - można tylko się schować, ale przecież kiedyś nas znajdą, poza tym są szybsi i dalej skaczą (bo są szybsi). Więc wszędzie tam gdzie my schowamy tam oni też wejdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Powiem wam szczerze, że kiedy tylko wszedł quarantine mode to po dwóch rozgrywkach stwierdziłęm, że jest do niczego. Obecnie tylko specialiści (taka nazwa dwóch straszliwie niezbalansowanych postaci) mogą śmiało konkurować z zombiakami, ponieważ dostali Miniguna, Miotacz płomieni i granatnik.

Jedyne co mnie urzekło to fakt, że pojawił się TAR 21 - broń marzenie przynajmniej do następnego Server Check.

Niemniej jednak nie będę grał w CA jeżeli pojawi się nowy sprzęt - ta gra jest po prostu nieopłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...