Skocz do zawartości

Nie działa na moim komp. stacjonar. TVN PLAYER - co robić?


jacooo3666

Recommended Posts

Co mam zrobić aby na moim stacjonarnym komputerze odtwarzały się seriale i to wszystko co jest dostępne na tvn player?

Mój komputer stacjonarny ma procesor 1,58 GHz AMD Athlon XP, 1577 (4.75x332) i 512 MB pamięci Ram-u i to nie pomaga w tym żeby było można oglądać z TVN PLAYER seriale.

Strona TVN PLAYER się wczytuje ale gdy chcę włączyć jakiś serial to takie kółeczko wiruje i wiruje a serial nie chce się wczytać i tym samym odtwarzać.

Mam zainstalowany kodek Silverlight w wersji 5.1.10411.0, płytę główną EP-8VTAI, system operacyjny - Microsoft Windows XP Professional, kartę video - NVIDIA GeForce Ti (Microsoft Corporation) (64 MB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A, czy gdybym wymienił: płytę główną na nowszą z nowszym procesorem, kartę video na lepszą, więcej pamięci RAM-u.

Ile by mnie wyniosła wymiana: płyty głównej, procesora, pamięci RAM-u? A czy dysk twardy, to mógłbym zostawić, czy też musiałbym go wymienić?

To pomogłoby i mógłbym w końcu oglądać seriale z TVN PLAYER?

Nie chcę kupować nowego komputera stacjonarnego bo kilka miesięcy temu wymienilem w nim starą nagrywarkę CD na nagrywarkę DVD, a chcę zostawić starą obudowę komputera i w niej wymienić stare części na nowsze żeby można było w końcu oglądać seriale z TVN PLAYER.

Gdy sprawdzałem na stronie TVN PLAYERA czy mam spełnione wymagania żeby można było oglądać seriale z TVN PLAYER, to okazało się że tak ale i tak nie można oglądać seriali z TVN PLAYERA.

Na innych stronach takich jak np. iplex mogę na tym procesorze i na tej pamięci RAM-u oglądać seriale, a tylko nie mogę ogladać z TVN PLAYERA i filmików ze strony Onet-u.

Jaki procesor, ile więcej pamięci RAM-u, jaką płytę główną, jaką kartę video, jaką (ewentualnie) kartę graficzną, musiałbym kupić aby móć oglądać seriale z strony TVN PLAYERA z ze strony Onet-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Taki zestaw byłby ok, zintegrowana grafika powinna dać radę, bo X4500 to wystarczająca grafika do tych celów. Jaki masz zasilacz? Jeśli dysk masz IDE (taśma) dobrze było by go wymienić na Hitachi 160GB SATA. Trochę kasy wydasz, ale moim zdaniem warto, bo to sprzęt o wiele lepszy od twojego. Do tego postawisz na nowo system i będzie działać. W przyszłości do tej płyty głównej masz możliwość wsadzenia Core2 Quada dołożenia RAMu do nawet 8GB i dołożenia jakiejkolwiek karty graficznej na PCI-E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A ja zaatakuję z innej strony: masz w domu telewizor wejściem hdmi? Może bardziej opłacałoby Ci się kupić tablet z androidem za 300zł wyjściem HDMI i w ten sposób oglądać tvn player? Dodam, że za tą cenę można dostać sensowne urządzenie, które poradzi sobie z takim wyzwaniem, a ty zyskasz fajne urządzenie do przeglądania internetu radzące sobie z filmami full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak, mam telewizor - PHILIPS 32 cale PFL5605H/12, ma on 3 gniazda HDMI, a do jednego z nich jest podłączony dekoder N-KI. nbox HDTV RECORDER TURBO, który może odtwarzać seriale z TVN PLAYER, bo ma dodany TVN PLAYER jako taką z jednych opcji. Mam go podłączonego do Internetu do Routera Przewodowego kablem 15 m. Też myślałem żeby może kupić tablet ale taki który by dodatkowo odbierał DVB-T.

U mnie w Wierusowie w woj. łódzkim można odbierać Naziemną Cyfrówkę - MUX-1 i -2-gi z Kalisza / Mikstatu i z Częstochowy / Wręczyczy ale to tak przy okazji wspomniałem tu o Naziemnej Cyfrówce, bo najbardziej to by mi odpowiadał taki tablet o którym napisałem wyżej.

A o ulepeszeniu mojego starego komputera stacjopnarnego tu dlatego napisałem, że też by się przydało żebym mógł na nim oglądać seriale z TVN PLAYER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ten temat właśnie mnie zirytował - dostaniesz bana jak będziesz go kontynuował. W co drugim zdaniu reklamujesz usługę TVN specyficznie zawsze pisząc jej nazwę z dużej litery. Szkoda, że mi się to wcześniej nie rzuciło w oczy. Na dodatek to nie jest Twój pierwszy temat o tej usłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...