Skocz do zawartości

Uciążliwy komunikat Google Chrome


jacooo3666

Recommended Posts

Mam 2 pytania.

Pierwsze:

Po uruchomieniu strony pl.justin.tv a z niej przekazu video z mojej kamerki internetowej wyskakuje takie okno z tym komunikatem

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

i gdy kliknę na "Nie wysyłaj" to wtedy wyłącza się przekaz z mojej kamerki internetowej i pokazuje się z kolei taki komunikat "Następująca wtyczka uległa awarii: Shockwave Flash", a wygląda to tak

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dopóki nie kliknę w tym oknie na "Nie wysyłaj", to mogę dalej realizować przekaz z mojej kamerki internetowej aż nie kliknę na "Nie wysyłaj" i gdy kliknę na "Nie wysyłaj" to wtedy zrywa przekaz mojej kamerki internetowej ale nie zamyka wyszukiwarki Google Chrome z tą stroną - pl.justin.tv.

Jak to można naprawić, a tym bardziej jak można zlikwidować to wyskakujące okno z tym komunikatem?

Drugie:

Chcę umieścić na szafie w dużym pokoju mini Router Asus WL530gV2.

Od sufitu do szafy na której miałby być postawiony ten Mini Router jest 24 cm,

a sufit ma grubość 35 cm.

Chcę poprzez ten sufit przesyłać sygnał internetowy z tego Mini Routera do mieszkania sąsiadki która mieszka piętro wyżej czyli nad moim mieszkaniem.

A teraz wyjaśnię za pomocą zdjęć jak to wygląda.

Na tym zdjęciu pokazuję jaka jest odległość od szafy do sufitu

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Na tym zdjęciu jest przekrój mojego bloku w którym mieszkam ja i moja sąsiadka

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Jak myślicie... będzie u niej możliwy odbiór internetu z tego Mini Routera poprzez ten sufit w

ten sposób umieszczonego na tej szafie Mini Routera jak to pokazuję na zdjęciu?

A jeśliby się okazało, że sygnał płynący z tej antenki z tego Mini Routera jest za słaby aby można było

u niej odbierać internet, to w jaki inny sposób można by było uzyskać odbiór bezprzewodowego internetu u niej w mieszkaniu ode mnie z mieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...