Skocz do zawartości

Oprogramowanie HRM w firmie - jakie?


Magda79

Recommended Posts

Witam,

jestem nowym członkiem tego forum i chciałabym poruszyć kwestię oprogramowania dla działu HR w firmie. Z tego, co widzę temat ten nie był jeszcze poruszany. Proszę mi zwrócić uwagę, jeśli się mylę. Szukam oprogramowania HRM . Czy ktoś z Was korzysta z takich rozwiązań? Moja firma używa jednego prostego oprogramowania, ale chcielibyśmy je rozbudować bez konieczności kupowania nowego. Słyszałam o czymś takim jak xPrimer HRM, mHR BPSC, DMZ Chemak czy PlanQ. Podobno te narzędzia współpracują z innymi programami kadrowo-płacowymi. Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć na temat takich rozwiązań? A może znacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja mogę za to podrzucić kilka ciekawych informacji na temat Xprimera, bo znam go dosyć dobrze :) Także napisz czego oczekujesz dokładnie a my dobierzemy rozwiązanie idealne. Najogólniej mówiąc te programy wszystkie posiadają podstawowe rozwiązania w zakresie HRM, ale sprecyzuj w którą stronę chcesz iść z rozbudową to coś się wybierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mogę sporo opowiedzieć o sofcie który używam w firmie, a zwie się on TEMPORA. W przypadku pytań chętnie odpowiem na wszystkie jakie padną. Z programów jakie zostały wymienione nie znam żadnego.

A czy to oprogramowanie umożliwia : planowanie i rozliczanie równoważnego czasu pracy, z kontrolą zgodności planu z przepisami,tworzenie kart pracy, ocen pracowniczych, wyliczanie dni urlopowych, tworzenie harmonogramów pracy, obieg dokumentów, zarządzanie szkoleniami ? Ważne jest dla mnie, by współpracował z innymi programami kadrowo- płacowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja mogę za to podrzucić kilka ciekawych informacji na temat Xprimera, bo znam go dosyć dobrze :) Także napisz czego oczekujesz dokładnie a my dobierzemy rozwiązanie idealne. Najogólniej mówiąc te programy wszystkie posiadają podstawowe rozwiązania w zakresie HRM, ale sprecyzuj w którą stronę chcesz iść z rozbudową to coś się wybierze.

Zależy mi na takich funkcjach jak : planowanie i rozliczanie równoważnego czasu pracy, z kontrolą zgodności planu z przepisami, karty pracy, ocena pracownicza, wyliczanie dni urlopowych, tworzenie harmonogramów pracy, obieg dokumentów, zarządzanie szkoleniami ? Ważne jest dla mnie, by współpracował z innymi programami kadrowo- płacowymi i był prosty w obsłudze :) Czy coś takiego jest możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A czy to oprogramowanie umożliwia : planowanie i rozliczanie równoważnego czasu pracy, z kontrolą zgodności planu z przepisami,tworzenie kart pracy, ocen pracowniczych, wyliczanie dni urlopowych, tworzenie harmonogramów pracy, obieg dokumentów, zarządzanie szkoleniami ? Ważne jest dla mnie, by współpracował z innymi programami kadrowo- płacowymi.

Oczywiście, że tak i forma która go produkuje może napisać nową funkcję specjalnie pod posiadane oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...