Skocz do zawartości

Denerwujący FireFox 3


Przem0l

Recommended Posts

Jestem wkur.... tym co mi zgotowała ta syfna przeglądarka.

1. Tworzyłem 3-cią godzinę (bo z doskoku) aukcję na allegro i OCZYWIŚCIE (choć mam zapamiętany login i hasło w menedżerze) to przerzucił mnie do strony logowania.

Czyli: nie podtrzymał sesji i musiałem logować się jeszcze raz, przez co muszę zakładać aukcję od nowa (pisać wszystko z głowy).

2. Gdy dałem wstecz to cofnął mnie do strony początkowej i utraciłem całą pracę.

Czyli: nie zrobił snapshota i nie mogłem się do niego cofnąć (żeby zrobić kopiuj-wklej).

Nie obchodzi mnie czy Opera, IE czy inne przeglądarki to mają: FIREFOX 3 TEGO NIE MA a skoro jest najczęściej używaną przeglądarką (zaraz po rodzinie IE) to wypadałoby żeby miało choć jedną z tych wymienionych przeze mnie funkcji.

Teraz muszę pisać od nowa, cholerny opensource.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja mogę zrobić wstecz i odzyskać wpisany w pola tekst, również nigdy nie mam problemów z nieutrzymywaniem sesji w Frajerfoxie :D Może odzywa się brak antywira? :D

Innymi słowy, nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego, nie zwalałbym winy na przeglądarkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak Beo, ale mi chodzi konkretnie o allegro, tzn (pewnie) mają jakieś swoje magiczne skrypty, ale przeglądarka mogłaby przecież robić coś więcej niż tylko wyświetlać strony www.

Snapshoty pobierają miejsce na dysku, ale co go nie pobiera? Dziś mamy duże dyski, więc nie popadajmy w jakąś paranoję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A kto powiedział, że nie wchodzę na Allegro? :D Moi rodzice dużo siedzą (zalogowani) i czegoś takiego też nie mieli. ;p

A swoją drogą jest jeszcze Opera i Chrome, więc jak coś nie pasi to masz do wyboru do koloru.

Skoro Firefox taki zły to czemu nie używasz IE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na Operze nie ma:

1. polskiego słownika

2. NoScript

3. AdBlock

4. Download Helper

5. ...

Są inne, ciekawe rzeczy dla których nie wyobrażam sobie korzystania z netu, ale i tak 90% czasu spędzam na FF3, bo po prostu "Opera to tylko Opera". Korzystam z 2 przeglądarek i jak na razie szybko to się nie zmieni (poza pracą, gdzie najszybszy i najstabilniejszy [lol] jest IE6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

(poza pracą, gdzie najszybszy i najstabilniejszy [lol] jest IE6).

To się lekko zdziwiłeś pewnie jak zobaczyłeś ie7 na pierwszym kompie :D Wczoraj po 6 nieudanych próbach uruchomienia ie 6 postaowiłem nieco go "stuningować"

Nie da się ukryć, że FF  w wielu kwestiach jest niezastąpiony, ale w każdej są jakieś granice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...