Skocz do zawartości

Nba 2k11 BlueScreen


mrowa9501

Recommended Posts

Witam podczasz grania w nba 2k11 wystepuje blue screen jakies 5 miesiecy temu mialem ten sam problem lecz minol i znowu powrocil nie wiem od czego to moze od karty poniewaz mam ge froce 9400GT a slyszalem ze do gier nie jest za dobra tutaj zdjecie zrobione debuggerem :http://obrazki.elektroda.pl/8941003600_1309709176.png

a jesli by to bylo naprawde od karty w co nie watpie bo pare tematow juz przeczytalem to jaka karte do 200zl byscie polecali dobra do gier oczywiscie ? ;D a dodam jeszcze ze mam 2 gb ram i procesro dwurdzeniowy 3.0 czyli 6.0 za bardzo sie nie znam na sprzecie wiec prosze o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak sterowniki mam najnowsze starszych sie nie oplaca bo inne gry dzialaja bez problemu a najnowsze sterowniki jakie mam daja mi najwieksza plynnosc w grach wiec wina lezy chyba po stronie karty bo zasilacz to tez chyba nie jest bo inne gry typu gta IV chodza dobrze ;) i tak po wakacjach planuje kupic nowa karte wiec jaka by byla dobra do gier ? ;) i jeszcze prosze o pomoc co do tego blue screen z dokladnym poradnikiem co i jak bo ja za bardzo w tych sprawach nie kapuje i dziekuje za pomoc ! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Podczas wystąpienia blue screena jest komunikat który mówi o tym, co dokładnie się stało. Gdybyś mógł wrzucić fotę ekranu mielibyśmy ułatwione zadanie. Co do karty - zależy w co celujesz, bo najbardziej, za tą cenę, opłaca się kupić używkę z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No jak na zlosc gralem ponad godzine i nic nie wyskoczylo sam wylaczylem gre od czego to idzie ze jakies 5 miesiecy temu (tylko w tej grze) moglem pograc 2 minuty i blue screen zawsze tak bylo potem przerwa (te 5 miesiecy) i znowu a dzisiaj jak narazie nie ma...ktos moze zna odpowiedz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...