Skocz do zawartości

Targi E3 w filmikach


Micz

Recommended Posts

To chyba też pokazywali na E3, przynajmniej widziałem zdjęcia z tego filmiku w relacji z E3. Zastanawiam się nad kupnem BF3, a jak będzie kasa to nawet wymiany grafiki pod niego :).

EDIT:

Tak z opisu wynika, że to jest z pokazu na żywo, na targach E3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Masakra...

Battlefield: Bad Company 2 był dla mnie graficznym fajerwerkiem, ale Battlefield 3 zmienia całkowicie dotychczasowe podejście do ideału. Ta gra zabije konkurencję o ile już tego nie zrobiła. Obawiam się nawet o losy serii Call of Duty, bowiem obie te gry (BF 3 oraz Modern Warfare 3) wychodzą w podobnym okresie czas (Święta Bożego Narodzenia). Ja już wiem co sobie sprawię gdy będzie nowy komputer - zdecydowanie produkcję DICE. Ktoś musi IW nauczyć robić gry porządnie, a nie odgrzewać stary jak branża silnik.

No i sam typ gry - CoD zdecydowanie targetuje w casuali, którzy chcą sobie postrzelać z kałasza. Real warfare to tym razem Battlefield. Mam nadzieję, że nie zmarnują potencjału jaki daje im silnik. Osobiście czekam na naprawdę potężne i dopieszczone mapy. Szkoda tylko, że Strike at Karkand zrobili jako exclusive dla zamawiających pre-order :(

Armored Core też wygląda świetnie - to będzie w ogóle gra? Jeżeli tak to chyba bardzo rozległa w multiplayerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Armored Core to tylko cinematic, gra tak wyglądać nie będzie, i wyjdzie tylko na konsole, w zasadzie to już 5 część serii.

CoD od MW za bardzo nie stawia na realizm, zawsze był bardziej zręcznościowy. A podobno MW3 ma nie mieć dedyków to kolejny minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co do BF3 to też zastanawiałem się nad zakupem... ale chyba odpuszczę go sobie i wybiorę CoDa. Jest pewien powód, dla którego nie cierpię BC2 a mianowicie czołgi, helikoptery i inne wynalazki. Jak się nie ma bazukomena to nic się takiemu nie zrobi, poza tym nie specjalnie lubię być zmuszany do wyboru klasy postaci. Co to jest... Diablo?

No i mówicie, że BF jest pro... tylko że tak nie do końca. Sęk w tym, że prawie każdy MG ma mniejszy rozrzut w serii niż większość AR w Combat Arms, do tego prawie każdym MG w BF można kampić headshoty takie są celne. W BC2 granie medykiem (z MG) to miód malina. Do tego dochodzą kampy: nie da się ubić na hita innych graczy. Sorki, ale jeśli kampa jest cięższa od MG to powinna mieć takie ****olnięcie, że rozerwała by gostka + 3 stojących za nim, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

W BF 2 były serwery ustawione tylko na piechotę, nie było w ogóle pojazdów.

Mnie CoD odrzuca tymi swoimi wynalazkami, a black ops to już normalnie posunął to do granic absurdu. Np. Kierowane radiem samochodziki z ładunkami wybuchowymi, rzucanie toporkami, rozstawiane kamery z podglądem. I to na pewno nie wszystko, bo grałem w to niedługo.

poza tym nie specjalnie lubię być zmuszany do wyboru klasy postaci. Co to jest... Diablo?

hehe a ja chcę sobie postrzelać, a nie grać w jakieś MMO i levelować postać :D. Co się tyczy zarówno CoD jak i CA.

Mi tam wybór klas się podoba, to jest stawianie na realizm regularnych oddziałów wojskowych, które dostają standardową służbową broń. Nawet żołnierze oddziałów specjalnych nie mają do wyboru 100 rodzajów broni przed akcją, na pewno mają możliwość jakiegoś wyboru broni do własnych preferencji i wymogów misji, ale na pewno nie z pośród całej broni na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ale CA to nie elitarne jednostki wojskowe tylko "prywaciarze", którzy kupują to co akurat sprzedawca wyciągnął spod lady ^^.

W BC2 też się leveluje, normalnie masz aż 1 broń i jak mocno nie podexpisz postaci to jesteś przywiązany do nudnego gnata i to BEZ celownika. Tymi serwerami bez czołgów to mnie (pozytywnie) zaskoczyłeś... bo nie znalazłem ich (grałem na rankingowych).

Te "wolałbym CoDa" to strzeliłem "ot tak" opierając się na CoD4 xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

BF 3 będzie pięknie wyglądał, będzie grywalny, ale jako tako w stu procentach nie postawi na realizm bo dzieciaki tego nie kupią. Znowu zaczną się bug abusing, z którymi EA nic nie zrobi, administratorzy serwerów przymkną na to oko itp.

Mnie zaciekawiła ArmA 3 - nie dość, że wygląda świetnie to jeszcze realizm do kwadratu. Tyle tylko, że coś podobnego (w kwestii realizmu) było w modzie do Battlefielda 2 - Reality Mod. Nie ma to jak grać 3,5 godziny jedną mapkę z Chińczykami ;)

Nawiązując do Call of Duty - w tym momencie przychylam się do stwierdzeń, że seria umarła po wydaniu Modern Warfare 2. Było cukierkowo, słodko i zabawnie. Mapy były głupie, trzeba było crackować, żeby jakieś lipne dedyki postawić itp. Black Ops faktycznie podskoczył do granicy absurdu, ale niewiele różni się od poprzednika. Szkoda, że Treyarch tak zwaliło jeden odcinek serii. Niemniej jednak czekam tradycyjnie na kolejną odsłonę. Nie liczę na wiele prócz starych dobrych schematów i ewentualnych poprawek graficznych. Nie będę się kłócił jeżeli dadzą nowy silnik graficzny zdolny zaskoczyć. Ragdoll w CoD 4 i późniejszych nie wiele zmienia, jeżeli kuleje cała reszta.

Ale co ja mogę wiedzieć - większość czasu grałem na custom cfg wyciągniętym z jakiegoś forum w Niemczech - zwłaszcza na Promodzie. A ten custom był naprawdę cziterski i pozwalał mi uzyskiwać wystarczającą ilość klatek do nadużywania glitchy, które są dostępne nawet na międzynarodowych ligach w CoD 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dla mnie Arma to już za dużo, nie mam czasu na granie w symulatory, grałem trochę w demo singla i tam można iść przez mapę kupę czasu, a potem dostać kulkę od snajpera nie wiadomo skąd i wszystko od początku. Tak w ogóle, Armę 2 można teraz kupić za 15 zł w CDA, zastanawiam się nawet nad kupnem, o ile już nie wykupiono nakładu :P, bo est w sprzedaży od wtorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Coś mi się przypomniało: http://www.gram.pl/news_8AzfH,q7_Battlefield_3_nieoficjalne_wymagania_sprzetowe.html .

Brak obsługi DX9 czyli Win XP... i wszystko jasne w co NIE zagram :). Coś mi się jednak wydaje, że chłopaki się ugną ... bo w końcu prezes zmądrzeje i pomyśli o rynku konsol. Może wyda się to wam dziwne, ale zaczynam lubić konsole. Nie "grać na nich" ale żeby sobie były. Bo dzięki nim istnieje rynek gier na DX9, czyli na mojego poczciwego XP.

yeyeyeyyeyeyyey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...