Skocz do zawartości

Własne radyjko internetowe - problem z nadawaniem


Recommended Posts

Wczoraj załozyłem na takiej stronie internetowej - www.radyjko.net, swoje własne radyjko, zarejetrowałem się na tej stronie, dostałem zwrotnego maila w ktorym potwierdziłem rejestracje, dostałem numer portu i hasło do nadawania, sciagnalem i zainstalowalem 2 takie nie wielkie programiki: Shoutcast Radio DSP i abwsx1 (Web serwer do nadawania w moim radyjku internetowym).

Włączyłem Winampa (wersja 5.581), w opcji w Winampie odnalazlem Preferencje -> Wtyczki -> Efektów/DSP, w programiku Shoutcast Radio DSP ustawiłem wszystko tak jak trzeba, i tak: w zakładce Output ustawiłem, w oknie Output zaznaczyłem Output1 -> w Address'ie wpisałem www.radio-kuby.radyjko.net, w oknie Portu wpisałem numer portu a w oknie Password'u hasło do nadawania, w oknie Encoder: 1,

nastepna zakładka: ENCODER - Encoder Type, tu wybrałem MP3 Encoder, w nastepnym oknie - Encoder Settings ustawiłem: 40kbps, 22.050kHz, Mono, wrociłem ponownie do zakładki Output -> Yellopages i tu w oknie Make this server public (Recommended) Description wpisałem Radio Kuby a w oknie URL wpisałem: radio-kuby.radyjko, następnie na stronie www.radyjko.net włączyłem serwer, następnie wrzuciłem do Winampa jakas przypdkowa mp3-jke, tak zeby sprawdzic czy działa i okazało się ze działa ale zeby upewnic sie czy inni mogą słyszec to co teraz nadaje właczyłem inny program a mianowicie RaimaRadio i w oknie tego programu URL wpisalem: radio-kuby.radyjko.net i nic... pomino tego ze licznik na Shoutcast radio DSP chodził nic nie było słychac, wszedłem na adres strony mojego radyjka: radio-kuby.radyjko.net i było podane, ze serwer jest właczony ale nie jest podłączony DJ.

I tu moje pytanie.

Skąd, z jakiej strony mogę sciagnąc tego DJ'a zebym mógł nadawac swoje piosenki (mp3) w moim radyjku?

I jak go podłaczyć?

Podsumowujac. Wszysko działa poprawnie, tylko nie wiem skad mam wziac, zainstalowac i pozniej podlaczyc tego DJ'a?

Jakies rady w tej sprawie?

Bo chciałbym nadawac w tym moim radyjku swoje piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...