Skocz do zawartości

Shift 2 max settings na GTX 460 1GB OC


Kamil Kassan

Recommended Posts

Witam. Niedawno kupilem ta karte, procesor to Intel Core Quad 2,4 Ghz, 4 GB RAM, wydaje mi sie, ze na takiej karcie Shift 2 powinien elegancko smigac na maxa,gdy jade wyscig dzienny, to jest git, ale gdy nocny to troche sie przycina, szczegolnie, na starcie, jak duzo aut jest w jednym miejscu, czy to karta nie daje rady, czy moze jednak procesor??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na max settings to prawie w każdej grze wyjdzie Ci, że czegoś brakuje. Widziałem gry w których przy 40 kl/s nie było płynnej animacji. Wyścigi nocne to dodatkowo większe obciążenie grafiki z powodu większej ilości źródeł światła, więc nic dziwnego, że w dziennych jest wszystko ok.

Nie podałeś rozdzielczości w jakiej grasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Q6600 , zapomnialem napisac, wlasnie go podkrecilem :

http://img269.imageshack.us/i/p0904112258.jpg/ co Ty na to?? Jutro sie jeszcze wezme za mozolne podkrecanie karty, powoli, by nic nie uszkodzic. Po podkreceniu jets znacznie lepiej:) praktycznie zadnych scinek nie wazne jak i gdzie jade, nawet w nocy, plynnie i elegancko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hola hola.. 2,44? Z q6600 można wyciągnąć "więcej" :). Bez zbytniego podnoszenia napięcia (na 1,2v) chodzi u mnie na 2,8 (7*400). Co do braku mocy to czas działa na naszą niekorzyść. Jeszcze przez 2-3 latka q6600 + oc da radę, ale potem.. już teraz za ok 800 zł dostaniesz i5 (mowa o nowych) z ~3,4 GHz + wyższa wydajność zegar w zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...