Skocz do zawartości

Problem z myszką


jacooo3666

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z myszka, jej zdjecie daje w zalaczniku, a polega on na tym, ze zni stąd, zni zowąd zawiesza się, odmawia poszluszenstwa i zeby przywrocic jej dzialanie musze wyciagnac wtyczke USB z gniazda USB w komputerze i z powrotem wlozyc albo w skrajnym przypadku to zresetowac komputer. Ta myszka jest oryginalnie od laptopa siostry ale ona nigdy jej nie uzywala, a ze mi sie poprzednia juz zuzyla, bezprzewodowa, do tej bezprzewodowej myszki z kulką w srodku, jest dolaczony przekaznik/odbiornik (chyba na fale radiowe) z niego wychodzi kabelek z okrągłą wtyczką, myszka bezprzewodowa jest zasilana dwiema malymi bateriami typu maly paluszek, to wziąlem sobie ją i podlaczylem do mojego komputera stacjonarnego PC.

Myszka jest podlaczona do gniazda USB.

Jest to myszka ze swiatelkiem od spodu.

Co moze byc przyczyna odmawiania posluszenstwa przez myszke?

Na jaka myszke mialbym te wymienic, czy na myszke z wtyczka USB, czy na myszke z okrągłą wtyczką?

post-669-0-30229400-1301924377_thumb.jpg

post-669-0-64202300-1301924391_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeżeli zdecydujesz się na zakup nowej mszy (co nie będzie złym rozwiązaniem) to zdecydowanie kupuj mychę pod USB.

Jeżeli jednak upierasz się przy tej to proponuję najpierw dokonać kilku testów na innych komputerach, zobaczyć czy mysz zachowuje się tak samo itp.

Podaj jaki masz system operacyjny, dokonaj reinstalacji sterowników USB lub skołuj sobie przejściówkę USB na PS/2 i sprawdź co to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...