Skocz do zawartości

Menedżer Zadań


Recommended Posts

Jeszcze jedno w Menedzeru Zadań w zakładce Wydajność z takimi parametrami jak teraz jest ustawione Użycie plików stroniccowania wynosi u mnie 837 MB (kiedyś miałem to około 400 MB, tyle jest jak włącza się Komputer i jak tak pochodzi to dojdzie nawet do 850 MB i się zastanawiam czy to dobrze chodzi), kolega mówił że ma 1GB RAM pamięć i ma tylko 300 MB. Czy też to dobrze mi chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze jestem prawie zielony w tym. Mam avast professional 4.8 ważnego jeszcze, w tle działa mi avast, Windows Defender, czasem się włącza taki program "pisze po chińsku" to nie co to jest i też nie da się tego znaleźć jak chodzi. Jak wyłączam to jest coś takiego kończenie pracy programu i jakieś znaki chińskie, też czasem MSCAUi ale rzadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

ESET NOD32 ANTYWIRUS ? to dziadostwo na dodatek jeszcze ta 4, ochrona w czasie jest dobra, ale jak skanował, nic niema i nie ma i nie ma, wkurzyłem się wziąłem avasta i odrazu po skanowaniu 10 minut na 6 godzin od razu dwa trojanki się wzięły i oprócz tego kupa innych malware i jeszcze czegoś. Tak sobie myślę bo jeszcze mam trochę tego avasta próbnego ważnego czy nie kupić klucza skoro on taki dobry. Jeżeli mam zmieniać antywirusa to wolę zostać przy avast bo to nalepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...