Skocz do zawartości

xonar dx trzaski


gejmart

Recommended Posts

Witam.Kupiłem niedawno kartę dzwiekową xonar dx,zainstalowalem i stwierdzilem ze nie da sie na niej nic słuchać.Co pare sekund z głośników wydobywają się trzaski.Słychac je zarówno przy plikach audio jak i wideo.Odinstalowanie oraz odłączenie integry nic nie zmienia,dodam że na integrze trzasków nie słychać.

Próbowałem też zmiany sterowników(łącznie z najnowszymi ze strony producenta)oraz slotów w płycie głównej

Wyłączenie integry w biosie,oraz instalacja od nowa directx tez nie pomogła

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wejścia PCI-E zmieniałem już wcześniej i dalej bez efektów,kondensatory są płaskie.

Dodam jeszcze że na karcie zintegrowanej tez czasem słyszę podobny trzask,ale bardzo rzadko (raz na kilka piosenek)

Kartę kupiłem nową, jest na gwarancji i problem z nią istnieje od samego początku użytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zanieś kartę do znajomego. Musicie sprawdzić na innym komputerze, może na tych samych głośnikach. Jako ciekawostkę powiem Ci, że trzaski mogą wynikać z wrażliwości głośników na przeskoki napięcia na linii zasilającej twojego mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dziekuję forumowiczom za zainteresowanie moim tematem.

W akcie desperacji nagrałem filmik (jak umiałem-tak nagrałem)i wstawiłem na youtube

Najbardziej słyszalne zakłócenia sa wtedy,kiedy kamerka jest skierowana na głośnik

Proszę tez zauważyć że gdy zacina sie dźwięk,zawiesza się tez napis z tytułem i wykonawcą utworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...