Skocz do zawartości

Problem z trzeszczącym dźwiękiem


gtoedi

Recommended Posts

Witam, ponownie zwracam się do was drodzy użytkownicy tego zacnego forum z prośbą o pomoc.

Problem jest od dawna, jednak zazwyczaj wystarczyło "przesunąć" ciut jednostkę i problem znikał. Chodzi o to że po restarcie komputera przez jakiś czas, dźwięk jest normalnie, mogę słuchać muzyki, oglądać filmy, grać w gry, bawić się syntezatorami, odtwarzać mocne basy, sranie kota... wszystko! ale potem następuje moment, od niczego nie zależny, mogę siedzieć tak że jednostki nie tykam i nie ma możliwości przestawienia czegoś... dźwięk zaczyna trzeszczeć, tak piskliwie jak by mu kto co robił... xD w tle gdzieś tam słychać mój ulubiony metal którego akurat słuchałem xD

I... I don't know co jest nie rabotajet z tym komputerem xP

Mam jakąś tam zintegrowaną kartę dźwiękową SIS 7012 audio device

Ogólnie, raz jest dobrze a raz nie... i czasem przez 3-4 dni jest ok a czasem po 5 min od odpalenia kompa się trzeszczy... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Sprzężenie? Mi się tak słuchawki sypały na stacjonarnym i sprzęgałem ze wszystkim co popadło. Do końca nie rozwiązałem tego problemu, ale dotyczył on tylko słuchawek. Sprawdź jak się zachowują głośniki na innym komputerze, sprawdź inne. Ewentualnie sterownikami się pobaw, ale wątpię żeby to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

sprawa jest zabawna, dziś od 10 rano katuje głośniki metalem i nic xP

A innego dnia włączę kompa 5 minut ok a potem lipa xP Na pewno nie ma tu nic do rzeczy spięcie albo styki, bo włączę odejdę od kompa np. do kuchni i też wystąpi problem po jakimś czasie. Zastanawiam się nad dźwiękową USB, tylko nie wiem czy warto w to inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie wiem co za śmieć mam zintegrowany ale nie chce przypadkiem kupić gorszej karty xP jak miał bym kupować nową, to już coś dobrego, co by mi umiliło słuchanie muzyki, bo zwłaszcza tym katuje głośniki. Ale najbardziej to wolał bym rozwiązać ten problem... nawet z czystej cholernej satysfakcji że głupia kupa złomu nie będzie mi mówić co mam robić... kup mi to, kup mi tamto... wystarczy że dziewczyna ciągle czegoś chce xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mówisz to do osoby która jest bezrobotna szuka pracy i uczy się zaocznie xD

Budżet to BĘDZIE może z 30% wynagrodzenia, W piątek jadę na rozmowę kwalifikacyjną do zoologicznego xDDDD pracować przy rybkach xP chcą kogoś z wyższym akwarystycznym, ale trudno xP co najwyżej rybki będą mieć ze mną hardcore xP

Konkretnie budżet który przeciętnie jestem gotów na to wydać: do 200zł jeśli trzeba koniecznie to i 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

łee taniutko, jak będę pracować to sobie taką sprawię xP

Bynajmniej problem i z trzeszczeniem i tak nie rozwiązany, i szczerze dziś coś ok. 10min miałem ten problem i znikł tak sobie jak to jest z... ochotą na seks u kobiet, pojawił się i znikł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...