Skocz do zawartości

System nie uruchamia się


Recommended Posts

Witam, mam powazny problem z komputerem,mianowicie siedze sobie dzisiaj przy laptopie i nagle przestala mi dzialac myszka, wiec myslac ze to jakis drobny blad zrestartowalem komputer, wtedy zauwazylem ze system nie wykrwa czytnika linii papilarnych, wiec zalogowalem sie wpisujac normalnie haslo i zdecydowalem ze przywroce system z jakiegos niedawno utworzonego punktu przywracania i moze bedzie dzialac, po zrobieniu tej czynnosci i uruchomieniu komputera system sie caly ladnie uruchamia i kiedy juz ma dojsc do ekranu logowania widze tylko i wylacznie czarny ekran i kursor na srodku ktory o dziwo juz dziala poprzez myszke, malo tego, probuje wejsc przez system awaryjny (wszystke 3 - wiersz polecen, z obsluga sieci i awaryjny) i dochodzi znowu do punktu logowania i czarny ekran i kursor na srodku, co wiecej, nie moge nawet uruchomic plyty windowsa (po zmianie w biosie na uruchomienie z cd), nawet nie zaczyna sie ladowac... co sie dzieje i co robic ? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Spróbować bootowania z pendrive jakiegoś linuxa czy coś.

Co do płytki z Windowsem - oryginalna?

tak, windowsa mam oryginalnego. Teraz skanuje dr web live cd (o dziwo tą plyte odczytalo przy bootowaniu), juz skanuje ponad 2 godziny i zadnego bledu nie znalazlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...