Skocz do zawartości

Zmiana danych we własnym koncie bankowym


Recommended Posts

Witam. Od dłuższego już czasu moja rodzina notorycznie narusza moją prywatność, m.in. przez grzebanie w moich rzeczach i otwieranie moich listów, a teraz chcą nawet obejrzeć moje konto bankowe :( . Potrzebuję porady, co zrobić, aby po zalogowaniu się na moje konto w AliorBanku pokazywały się inny stan konta i inna historia transakcji niż prawdziwe. Ktoś mi potrafi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Czy konto jest na Ciebie? Możesz poprosić o zmianę danych do logowania w oddziale banku (nie agencji). W przeciwnym wypadku chyba trzeba robić lewą stronę, którą podstawiasz jako prawdziwą. Ale to fikcja której zrealizowanie zajmie bardzo dużo czasu.

Opisz nam problem z rodziną - może coś poradzimy "globalnie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Większość banków ma stronę demo na której są dane totalnie fake, ale w tym wypadku jest raczej kwestia prywatności - nie powinni znać Twoich haseł i loginu do konta. Ja sobie nie wyobrażam, żeby ktoś z rodziny oglądał stan mojego rachunku. Ewentualnie zastanów się nad dodatkowymi zabezpieczeniami: Eurobank np. dodaje do konta tzw. token który generuje losowe klucze wymagane do zalogowania się na konto. Nawet znając usera i hasło bez tokena nie dasz rady zalogować się na konto.

Dodatkowo powinieneś się zorientować czy jest możliwość, aby korespondencja która trafia do Ciebie mogła docierać w formie elektronicznej - ja część faktur dostaję tylko i wyłącznie na e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie da się zrobić, żeby bank wyświetlał fałszywe informacje, musiałbyś się włamać do banku. Jedyne to zrobienie strony fałszywki, ale to sporo roboty. Bo nigdy nie wiesz gdzie ktoś kliknie, a więc musiałbyś de facto zrobić całą stronę.

Też sobie nie wyobrażam, żeby ktos bez mojej zgody wchodził mi na konto sprawdzał stan konta i przeprowadzane transakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Zakładam, że jak założył sobie konto bankowe to taki młody nie jest, zakładam, że założone osobiście za zgodą rodziców. Chyba, że to jakieś konto młodzieżowe zakładane przez rodziców, wtedy w zasadzie to oni są właścicielami konta i mają pełne prawo je kontrolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mam 22 lata i przynajmniej do końca sesji muszę jakoś wytrzymać w domu, a niestety jestem na utrzymaniu rodziców :( . Oni nawet się nie włamują na moje konto, tylko mnie zmuszają, żebym im je pokazywał. Planuję zrobić zrzuty ekranu, które zmodyfikuję np. w MS Paint, a później będę musiał to jakoś wrzucić na jakiś serwer. W jakich firmach można od razu po zarezerwowaniu domeny tworzyć swoją stronę lub wrzucać gotową bez czekania na zaksięgowania płatności? Jak się dokładnie wstawia swoją stronę na serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...