Skocz do zawartości

Problem z komputerem


Ravcio

Recommended Posts

Witam , mianowicie nie wiem co jest grane, od pewnego czasu mam dziwne objawy gdy cos sciagne to czesto błąd CRC i nie moge rozpakować ani naprawić foledru, co jakis czas mi wlacza sie niebieski kran i zrzucanie pamięci, gry raz działają a raz nie (wyskakuje ze gra popsuta i mam reinstala zrobic) jak wejde na internet chodzi normalnie ale gdy wejde na jakas strone z gra i zaczne robic w pewnym momencie zatnie sie komputer i caly czas jest czarny ekran do puki nie zrobie restarta. pomóżcie? co jest grane:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Proponowałbym reinstalkę. Błąd CRC to błąd danych, a więc nic dziwnego, że wyskakuje ci komunikat "Zainstaluj ponownie program"... Ale nie wiem, dlaczego ciągle... Spotkałem się z podobnym problemem, ale nie wiem jak temu zaradzić... Ściągnij CCleaner, naprw rejestr itp. i wtedy zobacz. W googlach widzę mnóstwo ludzi z tym problemem, a więc http://www.google.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

reinstalke czego? nawet postawienie systemu na nowow nic nie daje, to samo sie dzieje , zrzucanie pamieci, zcinka kompa, CRC bledy itp. do tego dla czego raz moge gre odpalic a raz nie, wyskakuje blad launchera , resetne kompa z 3razy i nagle odpali podziala 2h i kompa zetnie i znowu ta sama bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Reinstalkę systemu. Właśnie przypomniało mi się, że miałem problem z instalacją Windows 7, XP i 98, wyskakiwały mi ciągle bluescreeny i miałem problemy podobne do twoich. Zmieniłem pamięć ram i wszystko był git. Jak masz dwie kości to wyjmij jedną, odpal na drugiej a jeśli masz jedną to pożycz od kumpla. Możesz też wyjąć bateryjkę z płyty głównej na około 10 min. Wszystkie dotychczasowe ustawienie w biosie zresetują ci się. Ja podejrzewam problem nie z systemem itp. tylko ze sprzętem. Krótko mówiąc, podejrzewam ram.

PS: Na niebieski ekran mówi się bluescreen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To może tak:

1. Jakie masz oprogramowanie antywirusowe?

2. Jak ściągasz nielegalne wersje gier to ryzykujesz występowanie podobnych historii (błędy CRC w archiwach)

3. Co do problemu z wyłączającym się komputerem podczas grania - jak masz kartę Nvidia to na 95% czeka cię jej wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Błąd CRC świadczy o uszkodzeniu pobieranego pliku. Sprawdzasz różne źródła? Jakie to są pliki?

Niebieskie ekran - koniecznie spisz kod błędu, bowiem w ten sposób system informuje o potencjalnym winowajcy.

Zawieszanie się może być efektem podniesionej temperatury pracy albo problemów z liniami zasilającymi na zasilaczu. Jak widzisz - możliwości jest wiele. Póki co skupmy się na ewentualnych problemach z Windowsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

hmm co do niebieskiego ekranu zadko sie zdaza wiec tak o wam to nie napisze;p, co do CRC sciagam gry ktore sa online dostepne typu, pwi,cabal itp. i CRC zdarza sie przy wiekszych plikach i z obojetnie jakiego bym sciagal serwera to jest blad CRC, ram? nie sadze mam 2 i sprawdzalem 1 a potem drugi na obu tak samo dziala, temp? hmm tak jak patrze do pudelka to wszystko chłodne jest nawet po calym dniu pracy.Karte graficzna mam ATi radeon, antivira sciagnelem nie dawno i nanim to samo dzieje jak i bez niego, scigam tylko legalne gry i oryginalne, np. na steamie mam wykupioneduzo gier i np. gta 4 czasami mi tylko odpala, przewaznie blad wyskakuje launcher.exe zepsuty prosze o reinstal gry lub reset kompa. po 10 reseci moze zadziala moze nie, po prostu trza miec farta;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...