Skocz do zawartości

Wycena strony


Rogal

Recommended Posts

Adres strony: http://www.meblon.com.pl/pl/02.html

Koszt wykonania został ustalony na 3000 złotych. Efekt jest jaki widzicie. Moje pytanie jest takie - warto było tyle zapłacić? Proszę o pełną krytykę możliwie każdego elementu który tam znajdziecie.

P.S

Jak dla mnie strona totalnie źle wykonana. Mi się nie podoba, mam już kilka alternatywnych pomysłów na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Słabej jakości zdjęcia na stronie początkowej. Ten tekst wygląda jakby był niesformatowany. Zwykła czcionka, nudny kolor. Kto widział żeby linki były w kolorze niebieskim? Normalnie jak w wordzie to wszystko i wychodzi poza ramy grafiki. Nie podoba mi się też ta reklama po prawej na środku. Do tego gdzieniegdzie błędy w pisowni. I element na samym dole zasłania tekst. Mnie strona odrzuciła. Wygląda jakby robił ją jakis nowicjusz, 3000 zł to przesadzona cena.

A na kolejnych stronach jest jeszcze gorzej. Chyba tego nawet nie przetestowali. Jedyna fajna rzecz to logo, ale widać że robił to kto inny.

Ogólnie jest tu za dużo błędów jeśli chodzi o poprawne wyświetlanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dzięki za opinię. Po prostu znajomy pracodawca ma wątpliwości co do tego czy strona godnie reprezentuje format jaki piastuje cała firma. Czekam na resztę komentarzy, ale wszystko wskazuje na to, że strona pójdzie do ponownego tworzenia.

Absurdalnie - dzisiaj odkopałem moją starą stronę o Diablo 2 :D Wiecie, że też miałem niebieskie linki? :D

Co do nowej kreacji - mam już pewien pomysł co do tej strony, ale realizacją póki co nie zajmę się ja. W każdym bądź razie będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Pomijając wygląd, który nie powala to przedewszystkim strona jest niedorobiona, mnóstwo linków do obrazków, które nie istnieją, rozjechany miejscami rozkład strony, rozkład zrobiony za pomocą tabelek (łatwe w implementacji, ale trudniesze w utrzymaniu, modyfikacji i przede wszystkim cięższe i mniej wydajne. flashowe menu moim zdaniem to błąd, za pomocą javascriptu i css'a można osiągnąć podobne efekty, a linki będą pozycjonowały stronę., flash utrudnia pracę robotom, pewnie dla tego jest mapa strony dodana. Kolejną wadą flasha jest utrudniona modyfikacja elementów menu, chyba że importują je z bazy i wczytują do flasha, ale sądząc po jakości strony raczej nie. Ogólnie 3 tyś za stronę tych rozmiarów nie jest jakoś mocno przesadzone, ale na pewno za taką kasę należy wymagać perfekcyjnego wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...