Skocz do zawartości

Karta graficzna - czyli co i jak


Crespo

Recommended Posts

Witam mam pewien problem. Otóż chciałbym kupić sobie nową kartę graficzną taką żeby mi takie fajne nowsze gry chodziły :) np. GTA 4 , nfs undercover , hot pirsuit , cod4, cod2 mw, itp.Ale mam pewien problem bo chciałbym wiedzieć czy same kupno karty graficznej da mi możliwosc grania w te gry :) Czy nie trzeba dokupywać inne części komputerowe ... Podaje moją obudowę:

Procesor: AMD Athlon™XP 2600+

Płyta główna: Gigabyte Technology Co.,Ltd. 7VT880-RX

Pamięć: 1GB ram

Dysk Twardy: 250 GB

System: Windows XP / Windows XP (ganja edition)

PS. Jeśli chodzi tylko o kartę graficzną to zapodajcie mi jakąś fajną na allegro max. 240 zł i taką żeby była zgodna z moją resztą części

PS2. Obecnie używam kartę graficzną Radeon 9600 Series (256 MB) ale ta karta to tylko do muzeum się nadaje :P

PS3. Z góry Dziękuje i czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Generalnie najmocniejszą kartą która opłaca Ci się kupić jest Radeon 3850. Ale wtedy dochodzi kwestia małej pojemności ram, zasilacza i reszty podzespołów. W końcu płyta jest na socket A i posiada złącze AGP. Modernizacja sprzętu pod kątem nowych gier to niestety, ale tylko pobożne życzenia.

Tu nie ma innej drogi niż wymian płyty głównej, a to automatycznie równa się wymianie ram, procesora, grafiki i zasilania. 240zł to zdecydowanie za mało.

btw. Nie chwal się nieoryginalnym systemem... M$ zdecydowanie nie wypuścił ganja edition....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...