Skocz do zawartości

Problem z ZACINANIEM SIĘ komputera


Owenoo

Recommended Posts

Witam. Mam pewien problem. Otóż jakies 3,5 miesiąca temu kupiłem sobie nowy komputer. Od początku były z nim problemy. Zaczynając od tego, że po wciśnięciu POWER raz się włączał, a raz sie. Zgłosiłem to kazano mi zamienić kabelki od restartu z kabelkiem od poweru. Pomogło, teraz włącza się prawidłowo za każdym razem. Na windowsie 7 często miewałem bsod'y. Najczęściej przyczyną był plik 'ntoskrnl.exe'. Wydawało mi się, że przyczną była kostka ramu. Oddałem na gwarancję, przysłano mi nową ale niestety, rzadziej, ale problem się pojawiał. Przinstalowałem windowsa na XP Home. No i tu się zaczyna problem o który pytam. Gram, słucham muzyki bądź przeglądam internet i co pare dni, pare razy z rzędu komputer staje na jakieś 15s i się odcina. Mniej więcej 6 razy z rzędu w odstępach jakieś 2min. Potem wszystko ok. I takie zamknięte koło. Co ciekawe, w win7 blue screen wyglądał identycznie. Komputer staje, przez chwile charczą głośniki, nic nie reaguje i blue screen. Teraz jest tak samo, tylko nie ma bluescreena a odcina się.

Napięcia przy włączonym ORTHOS'ie w normie:

+5V : 5,15V

+12V1 : 12,08V

+3,3V : 3,36V

+12V2 : 12,01V

Tak więc z napięciami wszystko OK. Konfiguracja mojego kompa:

Procek: Intel Core 2 quad Q8300 4x2,5 Ghz

Karta Graficzna: Nvidia Gforce gts 250

Płyta Główna: MSI G41M-P25/G41M-S02

Ram: 2x2GB Vram taktowanie 1066 DDR3

Zasilacz: lpg 12-35 3-Sata

Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...