Skocz do zawartości

problem z systemem


menacha

Recommended Posts

witam chciałem wgrać nowy system bo wszystko się pomieszało mojemu pecetowi dźwięk przestał wczoraj działać niektórych gier nie mogę otworzyć bo woła o direct sound i directx8 i wogóle jakieś błędy mi się pojawiają więc tak jak chciałem zainstalować nowy system Windows XP professional sp3

to na początku kopiuje jakieś tam pliki i staje i wychodzi błąd plik asc3550.sys jest uszkodzony i muszę wyłączyć PC bo nie idzie dokończyć instalacji skanowałem w poszukiwaniu jakiś wirusów ale nic nie pokazało programami avast no adware i jeszcze jakiś ale nie pamiętam proszę o pomoc bo już 3 dzień się męczę i nie mogę dojść do tego bo jestem but z tego

Typ komputera Komputer PC z interfejsem ACPI

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional

Płyta główna:

Typ procesora Intel Celeron, 2000 MHz (20 x 100)

Nazwa płyty głównej Epox EP-P4MKI (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

Mikroukład płyty głównej VIA VT8751A Apollo P4M266A

Pamięć fizyczna [ TRIAL VERSION ]

DIMM1: 256 MB PC2700 DDR SDRAM (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-3-3-6 @ 133 MHz)

DIMM2: [ TRIAL VERSION ]

Typ BIOS'u Award (11/04/03)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A płytę to sam wypalałeś czy masz od kolegi? Może nie będziemy tu robić za świętych, ale załatw sobie lepszą (wypaloną :P) niedawno. Sam nośnik może być nieoryginalny, więc nie powinno być kłopotów. Ja sam raz musiałem posiłkować się nośnikiem ściągniętym z rapida, bo miałem ogromny problem ze ściągnięciem obrazu płyty z msdn. Klucz oczywiście pochodził z msdn i bez problemu zadziałał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...