Skocz do zawartości

Internet w telefonie


waaldii

Recommended Posts

To zależy tylko i wyłącznie od telefonu.

1. WIFI:

tu sprawa jest prosta - jeżeli telefon ma WIFI, a Ty masz router to podłączasz się do sieci bezprzewodowej i masz internet w telefonie za free

2. Po Kablu

niektóre systemy na komórki potrafią w trakcie podłączenia do komputera korzystać z internetu. Tutaj zależy to tylko i wyłączenie od możliwości telefonu. Przykładowo telefony z Windows Mobile w trakcie podłączenia Active Sync mają opcję korzystania z połączenia internetowego komputera.

Innych opcji nie ma, bo cała reszta opiera się na połączeniach za pomocą sieci GSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Pierwsze pytanie - gdzie chcesz się połączyć. Od tej informacji zależy to co napiszemy później. Jeżeli to net w szkole, to może być różnie, czasami potrzeba zassania dodatkowych certów (które są różne dla różnych wersji oprogramowania systemu), a niekiedy (jak np. na Polibudzie Rzeszowskiej) zachodzi konieczność instalacji jakiegoś dupnego klienta który ma umożliwić łatwe wpisanie nazwy usera i hasła (nie wiem jak nazywa się taki rodzaj połączenia). 

Ja podepnę się pod temat:

http://eduroam.porta...l/konfiguracja/

Telefon to Monte - za cholerę nie wiem jak obejść ograniczenia i się mimo wszystko łączyć. Ktoś pomoże? 

edit:

Waldii jak chodzi o tą Nokię co masz ją w temacie innym podaną to nie ma szans na neta - nie jest do tego przystosowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Generalnie E52 ma takie opcje, podobnie jak Monte - przedział cenowy do 700 złotych (nówka) . Z tym, że Monte i internet to męczarnia, bo nie ma nawet ekranowej QWERTY (chyba, że jakaś aktualizacja ją dodała, nie wiem). Podaj środki jakie możesz wydać a ja coś popatrzę. 

Używane Monte kupisz już za 300 - 400 zł. Są jeszcze jakieś pozostałości po starej ofercie ery, jakieś G1 czy coś, ale nie wiem czy są warte swojej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No to też zależy od tego ile możesz miesięcznie płacić, czy interesuje Cię pseudo karta czy pełen abonament itd. Dodatkowo ile możesz na początku zapłacić. Polecam zajrzeć na stronę http://www.playmobile.pl/pl/oferta/play-mix/oferta/index.html i wybrać interesującą Cię opcję :) Jeżeli będziesz mieć problem to odpowiedz na moje wcześniejsze pytanie i podaj w tym temacie ile możesz płacić miesięcznie oraz ile możesz wydać na początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...