Jump to content

Kolejny mainteance


Recommended Posts

Wczoraj 7669 noobów straciło konta.

Dziś był mainteance. Niestety po takim koszeniu, nowych oszustów znalazło się znacznie mniej, zaledwie 298. Prawie trzystu hakujących graczy w ok 4-5 godzin to jednak i tak niezły wynik jak na hakerską społeczność.

Jak dla mnie to nawet bardziej niż dobrze, pocieszające jest to, że wśród nich (wczoraj) było sporo hi-levelowców.

Z kolejnych newsów:

Dzisiejszy gruntowny mainteance był związany z dołożeniem kolejnego serwera, Charlie. To już trzeci serwer dla wszystkich po Alfie i Brawo. Tak na dobrą sprawę "może" zmniejszy to zasoby serwerów, czyli laaaagiiiii.

Co jeszcze oznaczał dla nas ten długi (bo trochę jednak trwał) mainteance? To, że jutro będzie PATCH. Nexon chwali się, że doda kolejne bronie itp sprawy, czyli jutro po spatchowaniu możemy spodziewać się chwilowego zmniejszenia ilości hakerów. Ale znając życie, część starych nadal będzie działać a nowe haki wyjdą do końca tygodnia. 

Co do hi-leveli, o to tylko sama śmietanka:

1x MAJ 3

1x MAJ 1

1x CPT 5

1x CPT 4

3x CPT 3

4x 1LT 4

1x 1LT 3

6x 1LT 2

3x 1LT 1

5x 2LT 5

7x 2LT 4

2x 2LT 3

6x 2LT 2

6x 2LT 1

Do tego samych CSMów poleciało 97... nieźle. Całkiem nieźle.

Link to post
Share on other sites

Zobacz przemo, jak gramy CW, to nawet z Bikersami czy innymi high lvl-owymi klanami dawalismy rade. Nawet niektóre rundy wygrywaliśmy. A jak gramy z noobami, to zazwyczaj tak nas jada.... ze tylko 1 runde honorową wygrywają. No ale oni hacków przeciez nie uzywają. Mam nadzieję, że w końcu wprowadzą skuteczna ochronę

Link to post
Share on other sites

I dlatego chyba powinnyśmy nie grać z klanami gdzie na cw biorą noobków z levelami poniżej SFC. Jak widać i tak nawet na moim poziomie złapano 97 oszustów, ale najwięcej przecież jest ich na niskich. 

Jak jakiś klan nie będzie chciał zamienić niewygodnego dla nas gracza to po prostu z nim nie grajmy - szkoda naszego KD, czasu i nerwów.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...