Skocz do zawartości

HP Pavilion Dv6500 sterowniki Windows 7 POMOCY


HP Nadia

Recommended Posts

Dzień dobry, bardzo bym prosił o pomoc mianowicie posiadam laptopa HP Pavilion Dv6500 dv6625ew z systemem Vista H-Premium teraz przeinstalowałem na Windows 7 i nie mogę uruchomić czytnika linii papilarnych miałem program Verisoft szukałem w internecie tego programu ale znalazłem tylko 64 bit a ja mam 32 bit system. Instalowałem też Digital Persona ale też wyskakuje jakaś nie zgodność . Nie działa też poprawnie panel dotykowy.

Jeśli ktoś ma takie już gotowe sterowniki i wskazał by mi linki to był bym bardzo wdzięczny.

Bardzo Proszę o pomoc

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co do panelu dotykowego masz na myśli touchpad oczywiście?

Sterowniki pobierz z tej lokalizacji: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=2093&lc=en&cc=pl&dlc=pl&sw_lang=&product=3562293#N789

Sterowniki do touchpada oraz czytnik linii papilarnych są dostępne w kategorii: Driver - Keyboard, Mouse and Input Devices (‏7)

Są to sterowniki dla Windows Vista 32bit, ale nie powinno być problemu z kompatybilnością. W ogóle dlaczego zrezygnowałeś z 64bit? Przecież nie ma różnicy cenowej w zależności od wersji os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dziękuje za odpowiedz, odnośnie sterowników to już tam sprawdzałem ale odnośnie czytnika linii papilarnych jest to tylko sterownik a nie program , i w wersi 64 bit .

Proszę mi powiedzieć jak posiadam 1gb ramu to czy przy wersi 64 bit nie jest za mało i czy nie będę miał potem problemów z programami ,bo czytałem w internecie że, jest bardzo małe programów napisanych w wersji 64 bit.

Jaka jest różnica pomiedzy 32 a 64 Bit i czy procesor nie jest za słaby.

Bardzo bym prosił o wyjaśnieni i Pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Według specyfikacji Twój laptop ma procesor Intel Core 2 Duo T5250 1,5 GHz. Ja z powodzeniem korzystam z Windowsa 7 na laptopie z procesorem 1,6GHz. W przypadku Core 2 Duo nie powinno być większych problemów z obsługą 64 bitów. Oczywiście powinieneś dołożyć 1GB pamięci i to obowiązkowo - wiem jaka jest różnica w pracy na komputerze z 1GB i z 2GB pamięci ram zaopatrzonymi w Vistę bądź 7.

Zasadniczo nie poczujesz różnic pomiędzy 64bitami a 32 - mity o niekompatybilności powoli odchodzą do lamusa, bo szanujący się producenci oprogramowania wypuszczają już 64bitowe wersje. A aplikacji jest coraz więcej. Zresztą aplikacje 32bit mogą być z powodzeniem używane w tym środowisku.

Program Verisoft można pobrać stąd: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/genericSoftwareDownloadIndex?cc=us&lc=en&dlc=en&tmp_geoLoc=true&softwareitem=ob-49006-1

Jest to wersja instalacyjna wspierająca zarówno 32, jak i 64bity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie, sprawdzałem ten program i to samo wyskakuje okno po angielsku że . brak zgodności . Już nie wiem co mam zrobić bo w internecie nic nie ma na ten temat . Potrzebował bym program do linii papilarnych pod Windows 7 32 bit i program do panela dotykowego tam gdzie robi się głośniej i ciszej i program quik play dvd . Pomyślałem sobie tak że, może wgrać Windowsa viste recowery HP wtedy wgrają się wszystkie sterowniki a potem wgrać Windows 7 tylko pytanie jak to zrobić i czy się tak da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...