Jump to content

World of Tanks - Videorecenzja


Recommended Posts

"W sklepie możemy kupić nowe maszyny" :)

Ogólnie masz + za recenzję, bo zrobiona bardzo ciekawie i w zajmujący sposób. Co do samego montażu też nic nie można zarzucić. Do narracji też bym się nie przyczepił. Wiem jakie sam miałem problemy z pierwszą wideo-recenzją. Jak dla mnie jest ok.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie w narracji zabrakło większej dynamiki, entuzjazmu.

Goście na tvgry.pl wg mnie bardzo dobrze prowadzą, przed kamerą gdy przegląd tygodnia - zero tremy itd.

Ogólnie OK. Słyszałem wcześniej o tej mmo a tu nagle niepowtarzana okazja do oglądnięcia wideo recenzji z rozgrywki :lol:

Link to post
Share on other sites

Słychać, że czytasz z kartki :lol: Imo wypisz sobie najpierw punkty które chcesz omówić. To bardzo potrzebne, bo podobnie jak z referatami w szkole - masz na co spoglądać. Ty zaś musisz tworzyć tekst, w miarę składnie i spokojnie. O wiele bardziej przekonują mnie opowiastki swobodne, prostym językiem. Ot tak jakbyś opowiadał mi pod blokiem co ostatnio robiłeś. 

Bardzo pomaga tzw. dual commentary - po prostu dwie osoby komentują nagranie, to zbija tremę, a rozmowa dwóch różnych spojrzeń na jeden temat jest zawsze ciekawsza. 

Tak czy siak - gratulacje :) 

edit:

"Celownik który się nam rozszerza i zwęża" - zmienia rozmiar w zależności od akcji. Masz też sztuczne przerwy, takie "yyy" - staraj się tego unikać. 

P.S

Z marszu to robiłeś nie? :

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Nie czytałem z kartki;p właśnie tak jak mówisz, według punktów nagrywałem, a później komentowałem to co widzę. Ogólnie to nagranie i montaż obrazu to sprawa łatwa. Ale nagrywanie głosu zajęło mi trzy dni. Na serio cięzko jest powiedzieć coś dobrze za pierwszym razem. Trema była, w końcu pierwszy raz gadałem do mikrofony, tak jakby sam do siebie, ale juz drugiego dnia czułem, że nagrywam wszystko swobodniej... Dlatego nagrałem tekst od nowa;p

Czuje, że kolejny raz spróbuje swoich sił. Tym razem pokażę, za co można kochać i nienawidzić Combat Armsa. Twoje rady Rogal są bezcenne, dzięki;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...