Skocz do zawartości

Prośba o cene


Andrewix

Recommended Posts

PROSZĘ O WYCENIENIE MI TEGO KOMPUTERA WRAZ Z WINDOWSEM [uŻYWANY]

Komputer

System operacyjny Microsoft Windows XP Home Edition

Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3

Płyta główna

Typ procesora AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

Nazwa płyty głównej Asus A8V Deluxe (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Mikroukład płyty głównej VIA K8T800Pro, AMD Hammer

Pamięć fizyczna 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Typ BIOS'u AMI (01/26/05)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM2)

Ekran

Karta wideo NVIDIA GeForce 6600 GT (128 MB)

Akcelerator 3D nVIDIA GeForce 6600 GT AGP

Multimedia

Karta dźwiękowa Creative SB Live! 5.1 Digital (SB0220) Sound Card

Magazyn

Kontroler IDE Kontroler VIA Bus Master IDE

Napęd dyskietek Stacja dyskietek

Napęd dysków optycznych HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B (DVD+R9:8x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

Status dysków SMART OK

Partycje

Rozmiar całkowity 111.8 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Windows legalny tak? Jeżeli tak i masz do niego nośnik to za 100 złotych chodzą nowe ze sklepu, więc ja chciałbym kupić używkę za 50 złotych. 

Procesor można kupić już za 20 złotych używany.

Mobo pewno z jakieś 30 - 40 złotych, RAM około 40 złotych (nowe Goodrama chodzą jeszcze po 150 :) ),  grafika to różnie - są i tacy co za 100 złotych sprzedają, podobnie jak są i tacy co sprzedają od złotówki. Będę optymistą i obstawię 50 złotych, dźwiękówka około 30 złotych. Dysk to nie wiem, różnie. Można kupić dużą pojemność używaną za 30 złotych. 

Czyli podsumowując tak bardzo optymistycznie to możesz za to wziąć w częściach jakieś 260 złotych, czyli starczyłoby Ci na GeFroce 430 lol. Za całość to nie wiem - na pewno ludki będą się targować, ja np mogę Ci za niego dać w przyszłym miesiącu pewne 150 złotych. Warunek prosty - musisz do przytrzymać do 25 listopada i potem wystawić na allegro - będę się czuł pewniej. Jestem na etapie szukania jakiejś maszynki, a ta by mi pasowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...