Skocz do zawartości

Dobry darmowy hosting


Rogal

Recommended Posts

Tak jak w temacie - a wszystko przez to, że zostałem wybrany starostą :D

Generalnie zależy mi na normalnym, w miarę dobrym hostingu - fajerwerków nie oczekuję, podobnie jak reszta mojego roku. Początkowo myślałem o gotowych forach ale po tym jak zobaczyłem ich tempo pracy z jedynym userem na forum zwątpiłem i postanowiłem pierwszy raz w życiu postawić forum samemu :F 

Skrypt to phpBB3. 

Chyba, że macie jakieś darmowe propozycje dotyczące serwisów typu fora.pl - chętnie się im przyjrzę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Tak jak w temacie - a wszystko przez to, że zostałem wybrany starostą :D

Generalnie zależy mi na normalnym, w miarę dobrym hostingu - fajerwerków nie oczekuję, podobnie jak reszta mojego roku. Początkowo myślałem o gotowych forach ale po tym jak zobaczyłem ich tempo pracy z jedynym userem na forum zwątpiłem i postanowiłem pierwszy raz w życiu postawić forum samemu :F 

Skrypt to phpBB3. 

Chyba, że macie jakieś darmowe propozycje dotyczące serwisów typu fora.pl - chętnie się im przyjrzę :P 

Radziłbym jednak wybrać jakiś niedrogi płatny plan hostingowy. Z doświadczenia (klientów) wiem, że nie znasz dnia ani godziny kiedy darmowy hosting zwinie swoją działalność a Ty bezpowrotnie stracisz wszystkie dane. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Inwestnet.Com, jeśli byś się zdecydował to będę mógł zaproponować jakiś rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hosting na polibudzie nie wchodzi w grę, bo nie mam za dużych możliwości - zresztą jak na darmówce. Co do zakupu powierzchni hostingowej - myślałem o tym, ale...no właśnie :D nie znam tych ludzi, nie znam częstości ich odwiedzin forum ani tego jak bardzo są interesowni. Zależy mi zatem na tym, aby jakoś się utrzymała całość bezstresowo. 

Próbowałem gotowców - fora.pl, e-fora.pl ale to już całkowita porażka - tylko ja byłem zalogowany a muliło jak szlag. 

W tym momencie czekam na przydział ze strony 000webhosting.com, ale coś im nie idzie - już ponad 24 godziny czekam. 

Artur zamieszałeś mi trochę serio - początkowo myślałem, że będziemy musieli należeć do forum jako grupa, a o subdomenach zapomniałem. Czy zatem propozycja aktualna? No i czy pomożesz mi w razie ewentualnych problemów z wgrywaniem plików skryptu i skinów? Wymagań dużych nie ma - tylko żeby było na czym pisać, ewentualnie jakieś SB, ale mam wrażenie że SMFowskie jest ciulowe. 

No i wersja SMFa - stabilne 1.1.11 pl. Skin - jeszcze nie wiem, ale coś prostego i czytelnego. 

Jest jeszcze coś o czym powinienem pamiętać po instalacji? I instalacja/wrzucanie plików na serwer tylko przez klienta FTP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Niekoniecznie poprzez klienta FTP, ale ze względu na obecne ustawiania i konfigurację domeny chyba nie będzie innej możliwości. Także total commander i jazda. Oczywiście z wgraniem skryptu nie ma problemów, bo wysyłając go poprzez FTP musiałbyś korzystać z wersji rozpakowanej, a to trwa. Co do wersji SMF to radziłbym 2.0 - jest nieco lepsze i ma ciekawszy wygląd. Z innych rzeczy to oczywiście baza danych, ale to już na mojej głowie. Zresztą SMF instalowałem, równie dobrze mógłbym Ci podesłać hasło administratora po skonfigurowaniu wszystkiego, ale to już zależy od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...