Skocz do zawartości

Warhammer Online


Micz

Recommended Posts

Dziś pogralem sobię trochę w WH Online. Gram Chaose Maruderem doszedłem do 6 levelu. Gra ma fajny klimat mimo, że nie jestem jakims wielkim fanem warhammera, naprawdę fajnie się gra. Ma kilka fajnych rozwiązań, ale są tez elementy, które mi się nie podobają. Duży plus za questy, w tej grze w zasadzie lepiej robić questy niż walczyć z mobami, Exp z questów jest dość, duży a same questy nie polegają na ciągłym bieganiu i przynoszeniu jakiś głupich składników, narazie miałem tylko 2 takie questy, ale na obszarze na którym w innym quescie walczyłem z przeciwnikami więc tego tak nie odczułem. Kolejnym plusem są tzw. questy publiczne, są to miejsca, w których gracze (nie koniecznie w party) muszą wykonać jakieś zadanie w określonym czasie. Podoba mi się też to, że nie wszystkie jednostki wyrzucają złoto, ze zwieżąt można tylko wyciągnąć mięso, skórym pióra itp. jak się ma skill do tego. Narazie jeszcze nie zdążyłem zagrać jakiś bitw w Realm vs Realm, ale zbliżam się do wrogich zamków więc w krótce może to nastąpi. W mojej klasie podoba mi się tez pomysł z mutacjami, jedna z rąk zmienia się w różne rodzaje broni, narazie mam szpony i ostrze, ale to dopiero 6 lvl.

Teraz przejdę do wad, sterowanie jest trochę pomieszane, niby chodzi się na WSAD'zie, ale trzeba tez dużo klikać. Sama idea chodzenia za pomocą klawiatury mi się podoba, ale powinno się to jakoś rozwinąć. Zęby zwiększyć możliwości walki, atk tylko sie podchodzi a wszystko inne wygląda tak samo jak w innych MMO. W WoW'ie to jest lepiej rozwiązane z tego co pamiętam. W zasadzie narazie większych wad nie zauważyłem, ale to dopieo początke.

Aha i w WH są trzy rodzaje monet brązowe, srebrne i złote, co jest dobrym pomysłem, bo przynajmniej nie ma głupich cen za przedmioty typu 6 000 000.

Co do grafiki się narazie nie wypowiadam bo grałem na domyślnych ustawieniach, które nie były za wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Powiem tak...grałam w WH orkiem...fajnie się grało. Questy są faktycznie ciekawe...można zdobywać zamki wrogiej rasy, są wojny, które po kilkudziesięciu razach robią się nudne, bo zazwyczaj większość graczy wybiera tylko jedną planszę, niestety. Oczywiście rodzaje plansz zależą od lvlu postaci. Pamiętam, że na wojnach strasznie trudno było zabić krasnoludów. Zresztą w ogóle te "dobre" rasy mają chyba wyższe staty niż te "złe". A wracając jeszcze do questów, to właśnie bardzo często trzeba zabijać krasnoludy... Bardzo fajny quest będzie w takich podziemiach, w zasadzie, to wchodzi się do ruin, w których stacjonuja krasnoludy i tam dopiero trzeba wykonać kilka questów, żeby można było wyjść z drugiej strony, po kolejne questy ;) Ja tam podchodziłam kilka razy, bo jest naprawdę ciężko.

Jako ciekawostkę podam, że wchodząc do krainy ludzkiej zamieniamy się w kurczaka zombie ;) na pierwszym lvlu ;) Jest super  ;) taki skaczący "zombiakowy" kurak;D No i oczywiście zdarzają się przypadki zabijania przez wrogą rasę...ja pamiętam się irytowałam przy jednym queście, gdzie ja tam jakiś początkowy lvl, a taki krasnolud lvl 11 non toper mnie trzepał...potem się okazało, że jest taki Q, który wymaga zabicia iluś tam przeciwników :D Jego warto brać na wojny :D

Jeżeli chce się dojść do zamku (na mapach oznaczone są jako niebieskie i czerwone) trzeba się przebić przez strefę "war zone" ale jak już się uda, to można sobie pokupować lepsze itemki, pomalować się na inne kolory (widziałam orka w różowych ciuchach  ;)). W ogóle tak normalnie, też można sobie zmienić kolor armoru, peleryny za pomocą specjalnych farbek, nie pamiętam tylko, czy one dropią (jeśli, tak, to bardzo rzadko), czy można je gdzieś u merchanta nabyć  ;) ...skleroza :P dawno grałam ;]

Hm...narazie chyba wszystko, jak jeszcze mi się coś przypomni, to napiszę :P

Aha Micz, na wojnach, jak będzie biegał po flagę, to nie trzymaj się wszystkich, tylko staraj się biec od innej strony zdobyć tą flagę, bo zazwyczaj nikt jej nie pilnuje :P a jak już będziesz chodził na wojny na tym kolejnym poziomie i trafisz na wulkaniczna mapę, to biegnij za wszystkimi po kulkę, bo tam w zasadzie chodzi o jej utrzymanie...ewentualnie, możesz obiec wszystkich dookoła i zabijać magów od tyłu ;]

Nom...teraz to już chyba wszystko co w danej chwili pamiętam :P

Jeszcze jedno :P z lądu na ląd można przepłynąć  :) jest o wiele szybciej i mniej się narażasz na ataki wroga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...