Skocz do zawartości

Prosty program do obróbki zdięć


Toki222

Recommended Posts

Hej może ktoś mi pomoże? :) potrzebuje prosty program w języku polskim,do zmiany rozmiaru zdięć. Próbowałem kilka programów  takich jak resizer,photo shop,itd... albo nie było wersji po polsku albo był dla mnie za trudny.Nie znam się jeszcze dobrze na kąpach dopiero się uczę. Pozdrowionka i z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

hej mam na pulpicie program inter wiew  i pobrany  plik spolszczenia który pobrałem z internetu  inter wiewa rozpakowałem i spolszczenie również prubowałem po swojemu przerzucić  ikonkę na pupicie spolszenia do ikonki pobranego pliku inter wwiewa ale nic( obydwa pliki rozpakowałem oczywiścię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Hehe jakoś tak wyszło, że nie sprawdziłem tego pliku który Ci podałem, a to jest przecież zwykłe .exe instalatora. No to wystarczy że klikniesz i zainstalujesz w tej lokalizacji gdzie masz zainstalowanego Irfanview.

Gdyby zaszła konieczność zmiany nowo zainstalowanego języka samodzielnie to można to zrobić w bardzo łatwy sposób:

Po uruchomieniu programu wybierasz Options (4 opcja od góry) i z rozwiniętego menu wybierasz Change Language (2 opcja). Z listy która się ukazała wybierasz nasz rodzimy język.

Myślę, że wyjaśniłem sprawę jasno. Gdybyś jednak miał jeszcze problem to pisz - postaram(y) się jakoś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...