Skocz do zawartości

Pixel...


Rogal

Recommended Posts

Jakoś dziwnie - wyskoczył mi piksel. Nie wiem, czy jest przepalony czy nie - ma kolor zielony, czasami biały. Ponoć istnieją metody przywrócenia go do właściwego działania, ale czy te "nieinwazyjne" są na tyle skuteczne by poświęcić im czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Lepsze to niż czekanie miesiąc aż lapek wróci z serwisu, nie wiem o jaką "metodę" chodzi, więc nie wiem też czy nie stracisz gwarancji (być może uszkodzi się jeszcze coś i być może producent skapnie się, że kombinowałeś).

Ale jak masz po gwarancji ... to też bym poczytał komentarze, bo możesz sobie narobić więcej szkód niż to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Panowie - nieco dramatyzujecie. To jest jeden mały, niewidoczny na jasnych kolorach "szczegół". Gwarancja mówi, że 15 przepalonych jest warunkiem naprawy, a tymczasem ten jeden albo się dopala, albo się odblokuje (nie odróżniam jednego od drugiego).

Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Pixel się odblokował - widocznie był to etap przejściowy :) Czytałem o tym trochę i faktycznie - można było bawić się w przyciskanie i ponowne uruchamianie matrycy, nakłuwanie igłą itd. Jest pewien problem - można sobie bardziej zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...