Skocz do zawartości

Microsoft Technology Summit 2009


Kasjo

Recommended Posts

Microsoft Technology Summit 2009  jest to jedna z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce.

W roku 2009 będzie miała miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 29 i 30 września.

Już teraz możesz się zarejestrować i wziąć udział w konferencji. Rejestracja jest prowadzona na stronie internetowej (www.mts2009.pl), gdzie można znaleźć także szczegóły dotyczące czwartej edycji konferencji. 

"Microsoft Technology Summit 2009 (MTS) jest konferencją skierowaną do administratorów sieci i serwerów, inżynierów oprogramowania, projektantów stron internetowych, specjalistów od zabezpieczeń, architektów i projektantów baz danych, specjalistów IT, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do wszystkich pasjonatów nowych technologii w Polsce. W ubiegłym roku MTS odwiedziło blisko 3000 osób. "

Podczas konferencji zostaną przedstawione:

* najnowsze technologie firmy Microsoft

* innowacyjne rozwiązania w takich obszarach jak nowe systemy operacyjne rozbudowane o elementy wirtualizacji (Windows 7 i Windows Server 2008 R2),

* rozwiązania w zakresie komunikacji i współpracy (Exchange Server i Office Communication Server)

* modele technologii Cloud Computing (Windows Azure)

W konferencji weźmie udział około 60 ekspertów z Polski i z zagranicy. Wśród zaproszonych gości znajdują się m.in. Mark Minasi i John Craddock, eksperci w tematyce Windows Server oraz Windows Client, jak również Kimberly Tripp i Paul Randal, eksperci w tematyce SQL Server.

Panowie chyba czas odwiedzić Wawę- naszą cudną stolicę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze, że na poważnie zastanawiam się nad wyjazdę na takie "zlot". Jakoże wydaje mi się iż sieci to moja działka, którą chcę rozwijać to takie spotkanie pozwoli mi zajrzeć do tego wszystkiego. No i od razu jakiś lekkie artykulik by tutaj poleciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...