Skocz do zawartości

Czekacie na Starcrafta II??


Micz

Recommended Posts

To oczywiście pytanie retoryczne. Prawie wszyscy fani gier, choćby tylko po to żeby zobaczyć jak wygląda następcą legendarnego RTS'a. No i się doczekaliśmy, na razie tylko otwartej bety, ale to i tak doskonała wiadomość bo będzie można pograć w tą grę za darmo. Beta ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu.

http://www.youtube.com/watch?v=fZ5uT9Ld8Q8&feature=player_embedded#at=255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jakimże byłbym fanem gdybym nie czekał? To pytanie tyczy się bardziej Diablo 3, bo sam Starcraft jakoś średnio mnie rajcuje/rajcował/będzie rajcować. Jedyne na co czekam to na dojrzałość Blizzarda i zaprzestanie robienia halo na temat czegoś, co jest jeszcze w fazie koncept artów i low textures. Z drugiej strony natomiast mają już pierwsze miejsce zagwarantowane, pod względem pre-orderów. Jeżeli beta będzie na tyle luźna, to może się okazać, że każdy zdecyduje się mieć starcrafta w domu.

No i czekam też na nową wersję Battle.Net :D

Zastanawiam się, czy wraz z pojawieniem się wersji finalnej w recenzjach pojawi się seria porównań z Dawn of War. Jednostka ukazana na trailerze to złudzenia przypomina kogoś ze space marines (może razem kupowali osprzęt od ruskich).

No i najważniejsze - kto z forum pokusi się o pobranie i pogranie a może i opisanie wrażeń z bety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja pod koniec lutego prawdopodobnie wyjadę więc jak sie pojawi w ostatnim tygodniu to zaliczę opóźnienie, ale na pewno coś napiszę.

Raczej DoW II nie będzie porównywany do SCII bo to różne gry (nie licząc podobieństwa w wyglądzie jednostek).

Samo podobieństwo wynika z tego, że podobno Blizzard pracował dla games-workshop nad grą, ale zlecenie zostało wycofane i Blizzard postanowił wydać grę pod własnym pomysłem. Nie tylko Marines są podobni, Zergowie to w zasadzie kopia pomysłu Tyranidów. Protosi są porównywani do Eldarów, równie poruszają się za pomocą czegoś w rodzaju teleportacji, choć są też różnice i to spore.

Warcraft też jest wzorowany na Warhammerze częściowo. Głównie wydarzenia ze świata, bo np. orkowie są już inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...